Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Katy Perry'nin Klibine Müslümanlardan Büyük Tepki (Video)

Katy Perry'nin Klibine Müslümanlardan Büyük Tepki (Video)

Katy Perry'nin Klibine Müslümanlardan Büyük Tepki (Video)
27.02.2014 Perşembe 09:37
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 7303 Defa Okunmuştur
29 yaşındaki ABD'li ünlü şarkıcı Katy Perry'nin son şarkısı Dark Horse'a çektiği klip Müslümanlar tarafından büyük tepki topladı.
Amerika'nın en çok sevilen ve en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Katy Perry'nin başı yeni şarkısı Dark Horse'a çektiği klibi ile belada. Müslüman bir youtube kullanıcısı tarafından farkedilen detay sonrası imza kampanyası başlatıldı.

Yeni klibi Dark Horse'da eski bir mısır prensesini canlandıran Katy Perry, klipte üzerinde Arapça olarak Allah yazılı kolyesi olan bir adamı kolyesi ile kuma çeviriyor.

İngiltere'de Bradford şehrinde oturan ve Müslüman olan Shazad Iqbal isimli bir kişi, yazdığı dilekçede klibin İslam'a ve Müslümanlar'a hakaret niteliğinde olduğunu savundu. Kısa sürede 40 bin Müslüman bu kampanyaya destek oldu.

Tepkiler sonrası konuşan firma bunun hakaret olmadığını; özellikle Avusturalya, Suudi Arabistan ve Bangladeş'ten gelen tepkileri nasıl karşılayacaklarını bilemediklerini açıkladı.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  01.03.2014 14:11
  katy perry
  insan siyonist olunca böyle oluyor gitsin şeytana tapsın...
 • Misafir
  28.02.2014 13:02
  şu kolyeyi bi biz göremedik
  ben Allah yazılı bir kolye görmedim .! nerede şunun açık ve net resmini çekip yollayın bakalım
 • Misafir
  28.02.2014 12:52
  yaa saçma sapan yorum yapmayın gizli siyonistmiş
  Kadın ne bilsin ordaki takılacak kolyeyi bilmem neyi ! giydiren kim seçen kim ? dikkatten kaçmışta olabilir belki çalışanlar arasında kimse bilmiyordur. Ve ya .. kasıtlı yapılmnıştır . katy perry nin ne alakası var
 • Misafir
  27.02.2014 16:28
  Zaten siyon
  Zaten kadın, gizli yahudi, müslümanları sevmedikleri aşikar.. Siz izlemeyeceksiniz, o kadını yüceltmeyeceksiniz ki düşsün o havadan. ABD'de sanatçıların %99 u illüminati taraftarı ne yazık ki..