Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Karın Yağlarına Limon Suyu

Karın Yağlarına Limon Suyu

Karın Yağlarına Limon Suyu
08.02.2011 Salı 12:43
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 335 Defa Okunmuştur
Türk kadınlarının çoğu, bölgesel kilo problemlerinden dert yanıyor. Göbek bölgesinde yağlanma olanların imdadına limon suyu, susam yağı, biberiye yağı ve okaliptüs yağı ile hazırlanan özel karışım yetişiyor.
Her gün düzenli spor yapın. Hatta mümkünse bir spor hocasından yardım alın. Ayrıca birer çorba kaşığı limon suyu, susam yağı, biberiye yağı ve okaliptüs yağını karıştırıp; sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle sürerek masaj yapın.

Ağızdaki aftlar için : CİVANPERÇEMİ

Ağzınızda çıkan yara ve aftlar için ne yapılabilir?

Öncelikle başka bir rahatsızlığın habercisi olabileceği değerlendirilmeli ve bir uzmana görünülmelidir.
Eğer ağızdaki yaralar aft ise;

25 gram civamperçemi bir litre kaynar suyun içinde 30 dakika boyunca çay gibi demlenmeli. Gün boyu bu çay içilmeli. Gece yatmadan önce bir gazlı bezi sumak tozuna batırıp, aft olan bölgeye sürülmeli.

Burnunuzdaki siyah noktaları kil maskesi uygulayak yok edin.

Burnunuzdaki siyah noktalar cilt tipinizin yağlıya dönük olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, haftada bir kez peeling yapmalısınız. Ayrıca; birer çorba kaşığı yulaf unu, kil, su ve kremi karıştırıp cildinize sürün. Beş dakika sonrada ovarak çıkartın. Ayda bir, cildinizi bir uzmana temizletmeyi de deneyebilirsiniz.

Kepek Problemini Zeytinyağı ile Çözün

Haftada bir gün, iki çorba kaşığı zeytinyağı, bir çorba kaşığı Hint Yağı, bir çorba kaşığı elma sirkesi, birçay kaşığı tuz ve bir çay kaşığı alkolü karıştırın. Bu karışımı, saç diplerinize boya sürer gibi sürün. Naylon sarıp iki saat bekletin. Ardından da, içine bir tutam kekik eklenmiş 250 gram suyla yıkayın. Kepek sorununuz çözülecektir.

Sarkan yanakların ilacı!


Estetik operasyona fırsat vermeden, doğal yöntemle bunun önüne geçin!

Kadınların ilerleyen yaşlarda en büyük sorunlarından biri de yanaklarının sarkması. Estetik operasyon geçirmeden bu sorun nasıl çözülür?

Bir tatlı kaşığı yaşmaya, bir çay kaşığı taze sıkılmış ayva suyu ve bir çay kaşığı balı karıştırıp yüzünüze sürün. Yaklaşık 20 dakika boyunca bekletin. Yanaklarınız iyice gerildikten sonra yüzünüzü yıkayın. Ardından da yüzünüze cilt tipinize uygun bir nemlendirici kremsürün. Bu formülü haftada iki kez uygulamanız gerekiyor.

Doğum Çatlaklarının İlacı Kakao Yağında Saklı

İlk olarak yeni çatlakların oluşmasını engellemeli ve derinizin toparlanmasını sağlamalısınız. İşe kese yaparak başlayın. Keseden sonra 20'şer gram kakao yağı, badem yağı, kayısı yağı ve gliserine; 10'ar gram keten yağı, saf zeytinyağı, çörek otu yağı ve kantaron yağını ekleyin.
Bu karışımı sorunlu bölgelerinize sürün.

Boynunuzun gençliğini greyfurtla koruyun.

boynunuzda oluşan ince çizgileri yoketmek için eşit miktarda limon ve greyfurt suyuna batırılmış bir pamukla boyun bölgenize kompres uygulayın. Bu karışımı yarım saat boynunuzda bekletip silin. Ayrıca, boynunuza arada buğday özü yağı ile masaj yapmayı da ihmal etmeyin.Kaynak: kadinca.net
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Karın   Yağ   Diyet   Doğal  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.