Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Kan Donduran İşkence (Video)

Kan Donduran İşkence (Video)

Kan Donduran İşkence (Video)
02.01.2013 Çarşamba 15:53
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 12260 Defa Okunmuştur
Suriye ordusu ve özel kuvvetler Şebbihaların, sivil halka yönelik işkenceleri giderek artıyor.
Esad'ın askerlerinin ele geçirdiği sivillere yönelik uyguladığı işkenceler, adeta insanın kanını donduruyor.

Yayınlanan görüntülerde Şebbihaların, elleri ve ayaklarını bağladıkları sivilleri ellerindeki bıçakları defalarca vücutlarına saplayarak öldürmesi tüyleri diken diken ediyor. Görüntülerde Şebbihanın yakaladığı yaklaşık 10 sivili bir inşaatın bodrum katında tuttuğu görülüyor. Elleri ve yüzleri bağlı sivillerin bir kaçını başka bir yere götüren silahlı milisler, daha sonra bıraktıkları iki kişiye şiddet uygulamaya başlıyor.

Şebbihalar, duvara yüzlerini dayadıkları sivillerin ellerindeki bıçaklarla önce elbiselerini daha sonra vücutlarını parçalamaya başlıyor. Bir Şebbiha elindeki bıçağı kameraya göstererek, yüzlerini duvara çevirdikleri savunmasız sivillere saplamaya başlıyor. Aldığı bıçak darbeleri ile bir sivil yere yığılırken, Şebbihalar ayakta zor duran diğer bir kişiye bıçak saplamaya devam ediyor.

Ürperten görüntülerde şahısları bıçaklamaya devam eden Şebbihalar, can çekişerek yere yığılan şahıslara "Ölmediniz mi, bunlar daha ölmedi" diyerek beton parçaları ile vuruyor.

Şebbiha ve askerler öldüklerinden emin oldukları iki sivilin üzerine moloz ve karton parçaları atarak olay yerinden ayrılıyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  03.01.2013 07:56
  klc
  zalimin zulmü varsa mazlumun da ALLAH ı var.
 • Misafir
  02.01.2013 22:18
  BU BELAYI KİM SALDI BU MASUMLARA
  ALLAH HESAP SORAR BUNLARIN ÇEKTİĞİ ÇEKTİRENLERİN YANINA KALMAZZZZ İNŞALLAH
 • rabia_32
  02.01.2013 19:13
  İnsanlık suçu...
  Her iki taraf ta bu vahşice davranışları sergiliyor.En iyisi tarafsız bakmaktır olaya.Zaten bu tür işkenceleri uygulayanlar kesinlikle insan olamazlar.Vicdansız herifler.
 • Misafir
  02.01.2013 17:43
  vahşet
  Eğer bu işkenceyi yapanlar insansa ben gerçekten hayvanım,hayvanlar birbirlerine kasten eziyet etmezler,,
  esed sempatizanları!!! görün insanlık dışı katliamları,hala durun onların arkasında,savunun onları,haklı çıkarmaya çalışın,,Bu videodamı yetmiyor sizin gözlerinize inmiş perdeyi kaldırmaya..