Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Kadir Doğulu ve Rol Arkadaşı El Ele Yakalandı

Kadir Doğulu ve Rol Arkadaşı El Ele Yakalandı

Kadir Doğulu ve Rol Arkadaşı El Ele Yakalandı
01.11.2013 Cuma 10:29
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 5846 Defa Okunmuştur
Dizi aşıkları Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, ilk kez el ele görüntülendi.
"Fatih Harbiye adlı dizi ile ekranlara gelen genç kızların yeni gözdesi Kadir Doğulu ve genç yaşına rağmen birçok dalda ödülü bulunan güzel oyuncu Neslihan Atagül arasındaki aşk dedikoduları doğru çıktı.

Akşam'dan Şafak Güven'in haberine göre; sevgililer, Asmalımescit'teki bir mekanda yanlarında bulunan arkadaşları ile birlikte gece geç saatlere kadar eğlendikten sonra çorba içmeye gittiler.

İkili, mekan çıkışı el ele tutuşup şarkılar söyleyerek yürüyeme başladıkları sırada flaşların patlaması ile yüzlerini saklayıp sağa sola kaçtılar. Bu sırada tekrar görüntü almak isteyen basın mensuplarına oyuncuların arkadaşları saldırmaya çalıştı. Bu sırada araya giren çevreden kişiler olayın yatışmasını sağlarken, oyuncu ve sevgilisi ileride bir taksiye binerek uzaklaştılar.Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  11.12.2013 23:08
  Kadir ve Nesliğan
  Her insan dizide aşık olabiliyo alah bozmasın aşkınızı birbirinize yakışıyorsunuz sizi ve dizinizi hiç kaçırmyorum hocakalın hülya

 • Misafir
  02.12.2013 15:50
  kadir doğulu aşktır :)
  ben seni eda ece ile daha çok yakıştırıyorum pis yediliden ayrılman beni çok üzdü. Ama hem fatih harbiyeyi hem pis yediliyi kaçırmadan izliyorum :)))
 • Misafir
  01.11.2013 11:02
  RenGi
  Desenize bir dizi daha tarihe karisacak,once asIk oluyolar sonar ayriliyorlar olan diziye oluyor Insalalh oyle olmaz.cunku severek izliyorum..