Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Kadınlar İçin Cinsel İstek Arttırıcı Haplar!

Kadınlar İçin Cinsel İstek Arttırıcı Haplar!

Kadınlar İçin Cinsel İstek Arttırıcı Haplar!
05.02.2011 Cumartesi 18:05
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 981 Defa Okunmuştur
Erkekler için bulunan cinsel istek artırıcı ürünlerin kadın versiyonu üretiliyor! Artık cinsel hayatınız eskisinden daha eğlenceli bir hale geliyor...
Erkekler için üretilen cinsel istek artırıcı ürünler 1998 yılında satışa sunulmaya başlandı, ancak bilim dünyası bu ilacın kadınlar için olan versiyonunun ne zaman üretileceğini merak ediyordu. Kadınlardan %40lık bir kesim hayatları boyunca orgazm yaşayamıyorlar ve bu konuya bir çözüm getirmenin gerekli olduğu savunuluyor.

medikal firmalar kadınlarda cinsel isteği artıracak ve orgazm ihtimalini yükseltecek bir ilaç için çalışmalar yapıyor. Henüz geliştirme aşamasında olmasına karşı hayvan prototipler üzerinde araştırmalar yapılmaya başlandı. Son yapılan araştırma İngiliz uzmanlar tarafından tavşanlar üzerinde denendi.

Deney kapsamında tavşanlara uyarıcı bir ilaç enjekte edildi. Sonuca göre ilaç uyarılan bölgedeki kan akışını kontrol eden enzimi bloke ediyor ve daha fazla kan akışına fırsat tanıyor. Araştırmanın başında bulunan Chris Wayman; “ Kadınlar cinsel olarak uyarıldıklarında, beyindeki duygusal ve fiziksel iletimler vücuda kan akışını cinsel organlara yönlendirmesini emrediyor ve bu nedenle hassasiyet artıyor” şeklinde açıklama yaptı.

Üretilen ilaç arzuyu artırmayacak sadece uyarılmış kadınların kan akışını hızlandırarak orgazm olma şansını artıracak. İlacın yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu sayede de kadınlar için orgazm hayal olmaktan çıkacak.

Kaynak: milliyet
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Kadın   Cİnsellik   İstek   Hap  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.