Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Kaddafi'nin Cesedi Sergileniyor

Kaddafi'nin Cesedi Sergileniyor

Kaddafi'nin Cesedi Sergileniyor
21.10.2011 Cuma 18:31
Bu Habere 15 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6933 Defa Okunmuştur
Kaddafi'nin cesedinin olduğu pazarda kuyruk oluştu, 10'ar kişilik gruplar haline halk yanına giriyor. Çoğu kayıt alıp cesetle fotoğraf çektiriyor.
Muammer Kaddafi'nin cesedi şehre yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki bir sitenin içinde yer alan Afrika pazarındaki soğuk hava deposunda tutuluyor.

DEPONUN ÖNÜNDE KUYRUKLAR OLUŞTU

Afrika pazarının bulunduğu sitede geniş güvenlik önlemleri alındığı ve yaklaşık 3 bin kişilik UGK gücünün sitedeki güvenliği sağladığı öğrenildi.

Yiyecek satılan bir pazar olan Afrika pazarının içindeki bir soğuk hava deposunda bulunan Kaddafi'nin cesedini görmek isteyen Misratalıların, deponun önünde ve sitenin dışında kuyruklar oluşturduğu görüldü.

CESETLE FOTOĞRAF ÇEKTİRİYORLAR

Yaklaşık 10 kişilik gruplar halinde içeri alınan Libyalılar, Kaddafi'nin yerde yatan cansız bedenini izleyerek sloganlar atıyorlar. Libyalıların, Kaddafi'nin bulunduğu yerde en fazla 5 dakika kalmasına izin veriliyor. Bazı Libyalılar cesetle birlikte fotoğraf çektirip görüntü kaydı alıyorlar.

Kaddafi'nin cesedine ilerleyen saatlerde otopsi yapılması ve UGK Başkanı Mustafa Abdülcelil'in Misrata'da bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  22.10.2011 10:36
  nankör libya
  bu gün kaddafiyi nato ve abd propagandasına takılarak karalayanlar bilsinlerki, libyada kişi başı milli gelir 11 bin dolar yani türkiyeden daha fazla hatta bazı avrupa ülkeleriyle bile eşit ekonomisi her yıl büyüyen ülkeler arasındaydı ve bunun yanında tüketim malları ucuz,libyada aç insan yoktur devlet koruru bakar,libyada okuyan her öğrenciye harçlık verilir başarılı olanlar yurt dışına gönderilir hemde devlet verdiği parayı istemez,konut fiyatlerı düşüktür herkese ev sahibi olması için kolaylıklar yapılır,yeni evlenen çiftlere uygun fiyatlara ev verilir devlet tarafından,ayriyetten kaddafi başa geldiğinde petrolü kamulaştırdı kendinden önce pertolü işleten ingiliz abd ve avrupalı firmaları başa gelince kovdu avrupalı şirketlere kapılarını kapattı,kıbrıs harekatında türkiyeye maddi manevi yardım etti, şimdi bunu okuyan derki eee bunlar niye nato ve yabancı güçlerle birlik olup,böyle bolluk ve rahatlığın olduğu yerde isyan etti cevap: rahatlık battı
 • Misafir
  22.10.2011 09:47
  Sömürgeye haZırlan LİBYA
  Hiç akıllanmıyoruz.IRAK ta büyük bir nefretle öldürdü liderini şimdi ise daha büyük bir nefretle sömürülüyorlar.NİYE HEP DIŞ GÜÇLERİN OYUNUNA GELEN BİZ MÜSLÜMANLAR OLUYORUZ. ALLAH HEPİMİZE GERÇEKLERİ GÖREBİLMEYİ NASİP ETSİN!MN!
 • Misafir
  22.10.2011 09:28
  yazık
  italya ya gidip cadır kuran ve italyayla dalga gecen büyük komutan ne hallere düştü yazık böyle olmamalıydı ve bu katliamı müslümanlar hiç yapmamalıydı müslüman katil olmaz oyuncak hiç olmaz bundan sonr libyayı üzülerek seyredecegiz.
 • Misafir
  22.10.2011 09:07
  yuh ya
  .....kaddafiyi mumla arıycaksınız libya halkı kaddafi bir tane yabancı şirket bırakmadı ülkede ama bundan sonra haliniz vahim petrolleriniz ve diğer zenğinlikleriniz batıya ve abdye akarken bakalım ne yapacaksınız ALLAH akıl fikir versin ayrıca kaddafiye ALLAH rahmet eylesin kıbrısta türkiyeye destek veren tek liderdi...
 • Misafir
  22.10.2011 01:33
  Bunlar insan olamaz
  Amerika sonunda kaddafiyi de öldürdü kalleşçe hunharca öldürdü hemde önce yaraladı sonra döverek öldürdü çok yazık vahim bir durum... Ama sözde müslüman halkının da liderlerine yaptığı çok büyük bir saygısızlık hemde ölmüş bir insana yapılan en büyük saygısızlık ALLAH hiçbirini affetmeyecektir kaddafiye yapılanların...
 • Misafir
  22.10.2011 01:09
  aci son
  hicbir sey icin degmez aslinda dunyada hic kimse baki degil cok zalim olabilir ama kanun diyede bisey var keske insanlar bu sekilde degilde kanun verseydi hak ettigi cezayi
 • Misafir
  22.10.2011 00:59
  israilin oyunu
  kaddafiyi öldürenlerde israilin adamlarıdır. çünkü müslümanlar asla insana zulmetmez.. öldürmez..
 • Misafir
  22.10.2011 00:20
  Çok kötü
  Devrik bir diktatör olabilir ama ölüye saygı diye bir şey var. Bu nedir yahu. İnanılır gibi değil. Aslında bir de o halk gibi düşünmek var. Onların yaşadıklarını bilemeyiz. Ama inancı uğruna öldü. Şehid olacağım dedi ve kendince oldu. Avrupa bir sömürge daha kazandı. Ama Libya bunu farkında değil yazık...
 • Misafir
  22.10.2011 00:06
  Ey Libyalı kimse sizin kara kaşınıza vurgun değil.
  İnsanlar hak ettiği şekilde yönetilir. Ne kadar da zalim olsa ölüye saygı vardır dinimizde. Ölünün arkasından kötü konuşulmaz. Ama yakında Fransız çizmelerinin altında Filistinli'ler gibi olacakları aşikar.
 • Misafir
  21.10.2011 22:50
  çok arayacaksınız
  artık babanız sömürgeci fıransızlar olacak bir müslümana yakısmayan görüntüler müslüman olan bu zulmu yapmaz yazık