Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Justin Bieber, Türkiye'ye Gelecek mi?

Justin Bieber, Türkiye'ye Gelecek mi?

Justin Bieber, Türkiye'ye Gelecek mi?
24.12.2012 Pazartesi 11:02
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6725 Defa Okunmuştur
Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber'ın, "Türkiye'ye geliyor" haberi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’ın “Türkiye’ye geliyor” haberi dün sosyal medyayı çalkaladı. Justin Bieber’ın (daha önce de çıkan) Türkiye konseri söylentileri, şarkıcının resmi internet adreslerinden henüz onaylanmasa da dün başta Twitter olmak üzere, sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu.

“Justin Bieber Türkiye’ye geliyor” etiketiyle (hashtag) Twitter’da gündem olan olay, bir süre dünya genelinde de en çok konuşulan konular arasına girdi.

Bu haberin ardından Justin Bieber, binlerce Türk hayranına yanıt yazmış olur mu, bu bilgiyi doğrular mı bilinmez; konser haberini ortaya atan Universal Türkiye ve Avrupa Müzik Genel Müdürlerinden Cengiz Erdem‘in kendi twitter sayfasına yazdığı tweet’le koptu. Erdem sayfasına, “Burdan duyurulur, 2013’te Universal Music starları Türkiye’ye gelmeye devam edecek. İlk sırada beklenen Justin Bieber var” yazdı ve konuyu ateşledi.

Ayrıca; Cengiz Erdem, “Türkiye’de Justin Bieber’ın fazla sayıdaki hayranı tarafından beklendiğini biliyoruz. Bu tweet’i hayranların bu meraklarını gidermek için yazdım.

Ayrıca bu hayranlar bu bilgiyi hak ediyorlar. Justin Bieber yüzde 99.9 Türkiye’ye gelecek. Detaylar duyurulacaktır. Eminim başkalarının gelişi gibi olmaz. Bu konser çok büyük ses getirir” şeklinde cevapladı.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  25.12.2012 22:50
  One Direction Hani yaa
  justin iyi güzel hoş gelsindee one directionu daha çok istiyorum one direction gelsinn tüm türk kızları one directionu bekliyyooo onlar hala gelmiyo aslında onlar,ellerindeki fırsatları kaçırıyorlar.
 • Misafir
  24.12.2012 18:59
  yorumsuz
  Ya Justin bile Türkiye'ye geliyor One Direction mu? -MUŞ
 • Misafir
  24.12.2012 13:19
  Bencede
  Yemez, Justin Türkiyeye Gelmez Sağ SOlu Kırık Gider :D
 • Misafir
  24.12.2012 12:02
  hayatının en büyük yanlışı olur bence :D
  türkiyede sağ bırakmazlar justini :D