Haber365 Ana Sayfa » Magazin » İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi! (Galeri)

İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi! (Galeri)

İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi! (Galeri)
17.07.2013 Çarşamba 19:26
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 23104 Defa Okunmuştur
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Azra Akın'dan ayrıldıktan sonra gönlünü Fransız model Florence Eugene'ne kaptırdı.
Kıvanç Tatlıtuğ tatil yaptığı Marmaris'te yeni sevgilisi Florence Eugene ile görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ'un herkesten sakladığı yeni sevgilisi sonunda ortaya çıktı. Bilinmedik biri olduğu düşünülen yeni sevgili herkesin yakından tanıdığı Kıvanç'ın rol arkadaşı çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisi bir dondurma reklamında birlikte oynadığı rol arkadaşı Fransız model Florence Eugene çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ, geçen yıl bir reklam filminde beraber rol aldığı Fransız model Florence Eugene ile birlikte... İkili, ilk kez Marmaris'te objektife yakalandı. Azra Akın'dan ayrıldıktan sonra adı birçok güzelle anılan Kıvanç Tatlıtuğ, aradığı aşkı geçen yıl dondurma reklamında birlikte oynadığı Fransız model Florence Eugene'de buldu.

İkili, ilk kez tatil için gittikleri Marmaris'te görüntülendi. Çift, önceki gün Harley Davidson Bosphorus'un sahibi Ali Emin Çakırkaya ve kız arkadaşı Seda Yazıcıoğlu ile tekne turundaydı. Tatlıtuğ, Yazıcıoğlu ile Eugene'yi bir botla önden gönderdi. Kendisi daha sonra karaya ayak bastı. Çevrede gazeteci olmadığını sanan çift, Kıvanç Tatlıtuğ'un motosikletiyle yollara düştü.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.