Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » İşte AK Parti'nin Yeni Şarkısı

İşte AK Parti'nin Yeni Şarkısı

İşte AK Parti'nin Yeni Şarkısı
26.09.2012 Çarşamba 10:05
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1760 Defa Okunmuştur
AK Parti'nin Genel Başkan ve Parti Yönetimini seçeceği 30 Eylül'deki kongre için hazırlanan şarkı ve sloganı belli oldu.
AK Parti'nin 30 Eylül Pazar günü, Ankara Arena Spor Salonu'nda yapılacak 4. Olağan Büyük Kongresi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. AK Parti yönetimi ana sloganı, "Büyük millet, büyük güç, hedef 2023" olarak belirledi.

Kongrede, AK Parti'yi 2023'e taşıyacak kadro belirlenecek. Ana sloganın yanı sıra kongrede ana renk olarak da mavinin kullanılacağı belirtildi. AK Parti yönetimi, kongrede sadece Türk bayrağı ile AK Parti bayrağına izin verecek, bunun dışında herhangi bir şey taşınmayacak. AK Parti, kongre şarkısını da belirledi.

"AK PARTİ BURADA"


Yeni şarkının adı partinin sürekliliğini ve gelecek vizyonunu vurgulamak için "AK Parti Burada" oldu. Şarkı, 12 Haziran seçimleri için hazırlanan ve başarısıyla dikkat çeken "Bi daha bi daha"yı besteleyen Özhan Eren imzasını taşıyor.

ŞARKININ SÖZLERİ

"AK Parti burada"nın sözleri şöyle başlıyor: "Sözümüz söz, durmak yok, yorulmak yok. Özümüz öz, durmak yok, yorulmak yok. Vazgeçmek yok, dönmek yok. Aynı yolda aynı aşkla, daha nice, daha nice, nice yıllara. Haykıralım duysun dünya, AK Parti işte burada." Şarkı için klip hazırlanırken, çekimlerin 24 ilde gerçekleştirildiği belirtildi. Klipte, belediye başkanları, teşkilat üyeleri ve partililer yer aldı. Klip kongre öncesinde televizyonlarda da gösterilecek.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  30.09.2012 11:58
  10 Yıldır
  En iyi yaptığınız sadece çalıp oynama...
 • Misafir
  27.09.2012 00:48
  NELER OLUYOR BİZLERE
  NELER OLUYOR BİZLERE
  ANLAMASI ÇOK ZOR
  ZAMLAR
  DEBREMLER
  ŞEHİTLER
  İŞSİZLİK
  İŞ OLSA BİLE
  PARA VEREN YOK
  MEMUR İŞÇİ EMEKLİYE
  NE VERDİLER
  BİR ARAŞTIR
  ÖYLE KARAR VER
  DİYELİM
  DOĞRULUĞUNA

  BU KONUDA
  KIZMAYIN SAKIN BANA
 • Misafir
  26.09.2012 11:31
  HERKES EN AZ SENİN KADAR HER ŞEYİ DÜŞÜNÜYOR.
  DEMOGOJİ VE ÇIĞIRTKANLIK YAPMA.SİZLERİN NE OLDUĞUNUZU BU MİLLET ARTIK ÇOK İYİ BİLİYOR.SAHTE YÜZLERİNİZİ ÇOK İYİ GÖRÜYOR.BAŞKA BARIŞ MİTİNGİ KONSERİNİZ VARMI ACABA.SİZE GELİNCE AZİZ ŞEHİTLERİMİZ NE OLUYOR.UTANMADAN KONUŞUYORSUNUZ.KİMLE BARIŞ YAPACAKSINIZ.BDP İLE GAYET İYİSİNİZ.SİZ ÖNCE AYNAYA KENDİNİZE BAKIN.TİMSAH GÖZ YAŞI DÖKÜYORSUNUZ.
 • Misafir
  26.09.2012 10:20
  ..
  dun yine 7 tane sehit verdik basbakan sarki yerine terorle ilgilensen belki daha cok oy kazanirsin gereksiz seylerle ugrasmayin. senin sloganina sarkina oy verilmez bu ulke icin ne yaptigina bakarlar. sinir olmamak elde degil ya bos bos seylerle ugrasiyorlar. dun 7 ocaga ates dustu bunuda yayinla klipte oy kazanirsin. ben bir akp dusmani degilim hicbir partiyi tutmuyorum cunku hicbiri bu devlet icin birsey yapmiyor angelina hanim gelmis hastaymis herkes onunla ilgileniyor sanki Turkiyeyi o kurtaracak