Haber365 Ana Sayfa » Medya » 'İşler Güçler' Dizisinde Rekor Kıran Sahne! (Video)

'İşler Güçler' Dizisinde Rekor Kıran Sahne! (Video)

'İşler Güçler' Dizisinde Rekor Kıran Sahne! (Video)
25.07.2012 Çarşamba 12:27
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 44044 Defa Okunmuştur
'İşler Güçler' dizisinin bu sahnesi sosyal medyada en çok paylaşılan sahne oldu. İşte o sahne...
Bir türlü yayınlanmayan programları nedeniyle hırs yapıp, yeni çekimlerde ellerinden geleni ardına koymayan Ahmet, Murat ve Sadi bu sefer de canlı yayında çıkarttıkları rezalet nedeniyle yayınlanmazken; üzerine bir de kovulup, işlerini de kaptırınca üçlü dünyaya küser. Ta ki menajerlerinin sözleşmelerine koydukları o sürpriz maddeyi öğrenene kadar.

Yapımcının tek taraflı feshi nedeniyle kendilerine 200'er bin dolar ödemek zorunda kalacağını öğrenen Ahmet ve Murat'ın ağzı kulaklarındadır. Sadi'nin tek yapraklı sözleşmesinde bu madde olmadığı için morali bozuktur. Meslek hikayeleri artık onlar için oldukça anlamlıdır.

Kaderin ilk tokadını meslek hikayelerinden yiyen Sadi için bu sadece başlangıçtır. Aksilikler birbirini kovalar. Çalıştığı dizide yönetmenle kapışır ve oradaki işini de tehlikeye atar.

Tabi ki bir de Hale kâbusu vardır. Bu süreçten en karlı çıkan Vedat olacaktır. Tam önüne düşen topa gelişi güzel burun vuran Vedat, topu ağlarda görür. Zehra'dan ilk öpücüğü ne yapıp edip almayı başarır. Ama bir düşman edinerek...
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  25.07.2012 20:02
  Rekor kıran sahne :p
  Hahahhh... Sevindim bu kadar olacağını tahmin etmezdim. Bundan sonraki gerçek hayatıma da sapık olarak devam edicem herkese laf atıcam :p ama video da gördüğünüz üzere bu işin riskleri de var.. :D yvzkrt.
 • Misafir
  25.07.2012 19:49
  çok iyi
  asdfg izlmyn pişman :d