Haber365 Ana Sayfa » Magazin » İbrahim Tatlıses Canlı Yayında Ağladı (Video)

İbrahim Tatlıses Canlı Yayında Ağladı (Video)

İbrahim Tatlıses Canlı Yayında Ağladı (Video)
05.12.2011 Pazartesi 13:39
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 27247 Defa Okunmuştur
Canlı yayında İbrahim Tatlıses, 'Çok özledim sizi çok' deyip hüngür hüngür ağladı...
Show Tv'de yayınlanan Saba Tümer İle Bugün programının canlı yayın konuğu ünlü şarkıcı Sibel Can'dı. Programa canlı olarak bağlanan İbrahim Tatlıses, duygu dolu anlar yaşadı.

İmprataor İbrahim Tatlıses canlı yayına telefonla bağlandı. Sibel Can'ın "İbrahim Tatlıses yokken herşey eksik, herşey yarım" sözlerinin üzerine ağlayarak canlı yayına bağlanan Tatlıses hem Sibel Can'ı hem de Saba Tümer'i gözyaşlarına boğdu. Programa bir tepsi de çiğköfte gönderen ibrahim Tatlıses, çok yakında sahnelere döneceğini söyledi.

Tatlıses; "Beni ağlatan herşey eksik, her şey yarım lafın oldu. Dünya bir ayan sen bir yana.. Bu süreçte dostumu düşmanımı tanıdım. Artık herkesin ne olduğunu biliyorum. Sibel Can'ı ilk Kral Gazinosunda gördüm hep yere bakardı önüne bile bakmazdı işini yapar giderdi. Annesine sorardık bir iki kelime laf edebilir miyiz diye. Sibel Can çok muhteşem bir anne aynı zamanda".

"Yayında söyleyeceklerime çok iyi hazırlanmıştım. Ama 2 kelime söyledin ağlattın beni. Eğer tedavi için Almanya'ya değil de Ankara'ya gitsemdim şimdi aranızda olacaktım.Herşeyi çok özledim, dinleyicilerimin beni alkışlamasını duymak istiyorum." dedikten sonra stüdyoda ayakta alkışlandı.

"Bu kazadan sonra Allah'ın insanları koruduğunua bir kez daha inandım. çünkü şoförüm yaralanmadı. Eğer yaralansaydı beni hastaneye yetiştiremeyecekti."

Sibel Can'ın çocuk bekliyoruz İbrahim Bey sözü üzerine Tatlıses "bende istiyorum, inşallah mavi gözlü olur" diyerek herkesi şaşırttı"

"Düğün tarihini değiştirdik. Sibel Can düğünde şarkı söyleyecek"

Mucize adlı albümü yakında çıkacak olan İbrahim Tatlıses, Kurtlar Sofrası şarkısının sozlerini ilk defa canlı yayında okudu..

İbrahim Tatlıses'in yayında olduğu sırada Ebru Gündeş'te telefonla yayına bağlandı ve İbrahim Tatlıses'in şarkısını söyledi. Ebru Gündeş ve Sibel Can İmparatorun yeni albümünde vokal yapmak istediklerini söylediler.

Tatlıses "Ebru bana dışarı çık stüdyoya gir dedi, ben de dediğini yaptım, hayatım değişti"

SABA TÜMER’DE AĞLADI

İmparator İbrahim Tatlıses aylar sonra ilk defa Saba Tümer'in doğum günü için canlı yayında ‘Hayde’ türküsünü söyledi. Bunun üzerine duygulanan Saba Tümer’de gözyaşlarını tutamadı.

İBRAHİM TATLISES 'HAYDE' ŞARKISINI SÖYLEDİ

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    06.12.2011 13:54
    ben bildim bileli aglar
    Adamın hiç güldügünü görmedim ki hep aglıyor çok acıyorum kendine rakı şiş kebap adana yerken acısı fazla oldugundanmı aglıyor ki