Haber365 Ana Sayfa » Medya » Hülya Avşar'ı Duygulandıran Yetenek (Video)

Hülya Avşar'ı Duygulandıran Yetenek (Video)

Hülya Avşar'ı Duygulandıran Yetenek (Video)
11.02.2013 Pazartesi 08:07
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6845 Defa Okunmuştur
Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2.turunda, Sedat Çalımlı'nın muhteşem fotağraf yansıması performansı jüriyi çok fazla etkiledi ve seyircilerden de %98 oranında oy alarak gecenin 1.'si olarak yarı finale çıktı.
 Yetenek sizsiniz Türkiye yarışması 10 şubat 2013 Pazar akşamki programına Vanlı Sedat çalımlı damga vurdu. Yaptığı değişik resimsanatı ile dikkat çeken Sedat daha önce Acun Ilıcalı'nın resmini ILICALI kelimesinden kestiği parçaları bir tahtaya yapıştırarak herkesi şaşkına çevirmişti.

Vanlı Sedat çalımlı 2. Tur performansı ile herkesi adeta büyüledi. Sedat Çalımlı %98 gibi yüksek bir oy oranı aldı. Vanlı Sedat Çalımlı 2 tur performansında önce kağıdın üstüne 3 ayrı çiçek resmi çizdi ve bunları yine üç ayrı camın üstüne yapıştırdı. Sedat yapmış olduğu üç ayrı cam levhayı belli aralıklarla dikey olarak art arda sıraya koydu ve sonra ışıkların kapatılmasını istedi.

İşte herkesi hayran bırakan o ana gelindi. Sedat Çalımlı ışıkların kapatılması ile elindeki küçük bir fener ile yapmış olduğu çiçek desenli cam levhaların arkasından ışık tutarak büyük beyaz levhaya yansıma yaptı. Levhaya yansıyan resimde, Hülya Avşar resmi çıktı. Hülya Avşar'ın resminin yansıması ile birlikte İbrahim Tatlıses’in şarkılarından olan mavi mavi şarkısının da çalması ile birlikte Vanlı Sedat çalımlı müthiş bir performans sergiledi.

Bu duruma en çok sevinenlerden biri de resmi yansıtılan Hülya Avşar oldu. Sadece kendi resmi yansıtıldığı için değil, performansın da çok iyi olduğunu dile getirdi. Sedat'ın yaptığı bu performansa, Acun ılıcalı ve Sergen Yalçın’dan da tam not geldi. Yetenek sizsiniz jürileri Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ve Hülya Avşar; bu tür performansın ilk kez yapıldığını dile getirdiler.

Vanlı Sedat çalımlı’nın bu müthiş şovundan sonra oylamaya geçildi ve çalımlı %98 oranında yüksek bir oy alarak Pazar akşamki performanslarda ilk sırada yer aldı.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.