Haber365 Ana Sayfa » Medya » Her Şey Tadında'da Korkutan Kıyamet Şakası! (Video)

Her Şey Tadında'da Korkutan Kıyamet Şakası! (Video)

Her Şey Tadında'da Korkutan Kıyamet Şakası! (Video)
22.12.2012 Cumartesi 09:28
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1267 Defa Okunmuştur
Turkmax'de yayınlanan 'Her Şey Tadında' programında konuklara yapılan kıyamet şakası ortalığı karıştırdı.
‘Her Şey Tadında’ programında kıyametin kopacağı iddia edilen günde elektrikler kesildi, gök gürültüsü efekti verilerek programdakilere canlı yayın şakası yapıldı.

Sunuculuğunu Jess Molho ve Sena Keçeli’nin yaptığı İpek Durkal ve Turhan Alyakut’un da yer aldığı Turkmax’de yayınlanan “Her Şey Tadında” programında, kıyamet günü şakası yapıldı. Stüdyoda, birden elektrikler kapatıldı ve gök gürültüsü efekti yapıldı. Sunuculardan habersiz yapılan şakada programda bulunan tüm kişiler korktu, bazıları ayağa fırladı.

Sunuculuğunu Jess Molho ve Sena Keçeli’nin yaptığı Her Şey Tadında, magazin haberleriyle başladığı güne, deneyimli gazeteci İpek Durkal ve program editörü Turhan Alyakut’un da bulunduğu magazin masasında; en çok izlenen TV dizilerinden set arkası dedikodularına, gazetelerin magazin haberlerinden, son dakika gelişmelerine kadar birçok güncel konu ile devam ediyor..

Şef Eyüp Kemal Sevinç Türk ve Dünya mutfaklarından seçtiği en lezzetli yemekleri yaparken, Fitness Uzmanı Gerda Ergül ve ekibi fitness, plates, dans, yoga, gibi farklı çalışmalar ile güne sağlıklı ve zinde başlamamıza yardımcı oluyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.