Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Harika Avcı: Estetik Harikası Benim

Harika Avcı: Estetik Harikası Benim

Harika Avcı: Estetik Harikası Benim
29.03.2012 Perşembe 16:05
Bu Habere 6 Yorum Yapıldı
Bu Haber 14845 Defa Okunmuştur
Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Harika Avcı, katıldığı bir tv programında özel hayatına dair açıklamalar yaptı.
Bir zamanların ünlü sanatçısı Harika Avcı'nın geçirdiği kaza, evliliği ve estetik hakkındaki açıklamalarından bazı satır başları şu şekilde:

Evimin merdivenlerinden öyle bir yuvarlandım ki... Geçirdiğim ameliyat sonrası kullandığım kortizon nedeniyle her tarafım şişti.

Evliliğim hala devam ediyor. Benim adım Harika Avcı Öztürk. Onlarla gurur duyuyorum. Eşim ve ailesi bana sahip çıktılar. Antepliler ve onlarla gurur duyuyorum.

EŞİMLE KARDEŞ GİBİYİZ

Eşimle karı koca ilişkisinin dışında çok başka bir yerdeyiz. Küçük aileyiz ama dünya şekeri onlar. Eşime kocam diyemiyorum, kardeş gibiyiz. O benim babam gibi.

Allah'ın yarattığı estetik harikası benim. Doğallık her zaman daha güzel. Tornadan çıkmış gibi sevmiyorum. Benim doğamda var genetik olarak yani. Yanaklarımda botoks yok. Ajda Pekkan yanıma gelip yanaklarımı sıkardı botoks var mı diye.

CANLI YAYINDA TUVALETİ GELDİ

Ben çok kıskancımdır. Bende bitti mi anında silerim. Dizimi döveyim falan bende olmaz. Ödem gibi bir anda atıyorum. Bir gün sevgilimle bir balıkçıya gittik. Bana önüne bak dedi. Ben de tabağı kafasına geçirdim. Anında bitirdim.

Harika Avcı canlı yayın devam ederken tuvaletinin geldiğini söyledi. Kullandığı kortizon ilaçları nedeniyle sık sık tuvalet ihtiyacının geldiğini söyleyen Avcı; "Tulum da giydim, ben ne yapacağım şimdi?" diye sordu.

BİTMİŞTİM

"Golden cinsi köpeğim var. Çok oyuncu bir köpektir Golden'lar bilirsiniz. Merdivenlerden yuvarladı beni, arkamdan geliyordu bir anda önüme geçti. En az 10 basamak aşağı düştüm. Ağzım burnum her tarafım bitmişti, tanınmayacak haldeydi elim yüzüm. Kazada ayak parmaklarım koptu onlar dikildi... Allah'tan çok iyi beslenen biriyim hücreler çabuk yeniledi kendini. Bir arkadaşım vardı yanımda o da tam eve gitmek üzereydi... Allah'tan o varmış, olmasaydı ben bitmiştim." dedi.


Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  30.03.2012 21:21
  sok edici
  Programdaki konusmalrini basdan sona izledim..sanki ickili gibiydi..bi konuyu yarim birakib ob urune geciyordu..galiba kaza sirasind abeynindede bir hasar olusmus ola bilir..apuk sapuk konusuyordu hareketleride bir garip..aldigi ilaclarin etkiside ola bilir ama bu sekilde tv ye cikmak mecburmuyduki biraksaydi akillarda eskii Harika Avci gibi kalsaydi..Seba Tumer bile zor anlaya biliyordu konusmalarini..Allah yardmicsi olsun..
 • Misafir
  29.03.2012 23:47
  --------------------
  icse bu kadar aptal saptal seyler demez baska seyin marifeti konusma sekli beyni estetik istiyor onun
 • Misafir
  29.03.2012 23:15
  harika
  harika avci ortaya cikmakla cok iyi etti bence tas bebekti o halende güzel tamam biraz sismanlamis o kadar..ve gecmis olsun harika hanima
 • Misafir
  29.03.2012 22:14
  Kafası mı güzel bunun ya
  kadın içmiş gibi konuşuyor hocam çekmiş kafayı gelmiş bu.
 • Misafir
  29.03.2012 19:57
  nerden nereye
  10 yıl önce hülya avşar programına gelen harika avcıyla şimdiki harika avcı arasında dağlar var.sanki başka biri olmuş ses,fizik hiç birşey kalmamış.hey gidi günler;ne günlerin vardı harika avcı...
 • Misafir
  29.03.2012 18:50
  bi on yil daha ekranlarda gozukmese iyi olur...
  bu hayatda estetik harikasi bir kadin yok olamazda... ilk once insan robota benzer sonra suratinin tum inceliyi, ifadesi kayb olur... souk sahte itici yapmacik bir guzellik ortaya cikar...estetik yaptiran kadinin kendine guzel demeye hakki yok bence...