Haber365 Ana Sayfa » Medya » Hadise'yi Ağlatan Yarışmacının Şok Hikayesi

Hadise'yi Ağlatan Yarışmacının Şok Hikayesi

Hadise'yi Ağlatan Yarışmacının Şok Hikayesi
01.10.2013 Salı 17:40
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1549 Defa Okunmuştur
Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin dünkü yarışmacılarından biri de Soner Kıp'tı. Sesiyle jüriyi etkiledi.
Hayat hikayesiyle de jüri üyelerini duygulandırdı. Hatta Hadise gözyaşlarına boğuldu.

Ancak Türkiye Soner Kıp’ı çok iyi tanıyor. Çünkü o, 2012 yılında ATV’de yayınlanan Bir Şarkısın Sen’in minik yarışmacılarından biriydi. Seslendirdiği sanat müziği eserleri ve sesiyle herkesi büyüledi.

O SES TÜRKİYE’DE BABASI GIRTLAK KANSERİ

Soner Kıp, Tekirdağ’da yaşıyor, 10 kardeşler. Soner ise ailenin en küçüğü. Müzikle 10 yaşından beri ilgileniyor. Küçükken tepsi çalarken şarkı söylüyordu. Babası gırtlak kanseri, çalışamıyor. Babası kendi gözünde çok iyi biri ve babasının ona ’kafanı kullan’ sözünden dolayı O Ses Türkiye yarışmasına katılmış.

Kıp, Acun Ilıcalı'nın 'Nasıl geçiniyorsunuz?' sorusuna ise 'Kardeşlerden eve kim ne getirirse onunla geçimimizi sağlıyoruz. Ben de şarkı söyleyerek eve katkıda bulunuyorum' şeklinde cevap verdi.

BİR ŞARKISIN SEN’DE BABASI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Soner Kıp Bir Şarkısın Sen’de de hayat hikayesiyle ilgi çekmişti. İşte Bir Şarkısın Sen’deki Soner Kıp’ın hayat hikayesi; Babası bir trafik kazası sonucu çalışamayacak durumda olduğundan okulu bırakmak zorunda kalmış. Çay bahçesinde garsonluk yapmaya başlamış ve çalıştığı yerde akşamları şarkı söylemeye başlamış. Elemelere katılmak için cep telefonunu düşük bir modelle değiştirmiş ve o parayla yarışmaya gelmiş.Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.