Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Gülben Ergen İnstagram'ı Karıştırdı

Gülben Ergen İnstagram'ı Karıştırdı

Gülben Ergen  İnstagram'ı Karıştırdı
29.12.2012 Cumartesi 20:41
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 4066 Defa Okunmuştur
Evinin bir köşesindeki Meryem Ana heykelini instagram'da paylaşan Gülben Ergen sosyal medyada tartışma yarattı.
Biri büyük, 3 tane küçük melek heykelinin asılı bulunduğu fotoğrafı instagram sayfasından paylaşan Ergen özentiyle suçlandı.  Ergen'e instagram'dan tepki yağdı.

Gelen tepkiler arasında "Millet duvarlara Kuran ayetlerini asmayı bırakıp gelmiş Avrupa'daki kafirlere özeniyor. Özünüzü unutuyorsunuz yüz karaları... İnancımızda meleklere iman da olduğuna göre sorun yok. Kuran - ı Kerim sayfaları asılmak için değil okunmak için kullanılabilir. Meleklere inanıyoruz ama bizim dinimizde melekler böyle asılmıyor. Bu özenti... Yurtdışında yaşadığım için melek ve Noel çağrıştıran bir aktivite yapmıyorum. Hristiyanlar da bizim dini günlerimizi kutluyorlar. Özenti yok. İmanın kimde olduğunu yalnız Allah bilir. Bırakın özenip yaşasınlar. Bunlar Avrupalıların evinde bile yok. Avrupa'daki insanlar bunu hristiyan dini anlamında asıyorlar. Biz Osmanlı'dan gelmişiz. 800 yıllık yasaları unutup, Fransa'dan alınan yasaları kullanırsınız" şeklindeki eleştiriler öne çıktı.


Ergen'in hayranları eleştirilere tepki göstererek, "Sizin işiniz gücünüz yok mu? İnsanların hayatları kendine, kimseyi ilgilendirmez. Melekler öndeki Gülben Ergen, arkadaki üç melek ise Güney, Ares ve Atlas olaraktır. Kimin iman sahibi olup olmadığına görünüşe bakarak karar veremezsiniz. Siz önce eşerbınızda ki o ünlü yabancı markaları gizleyin" diyerek Ergen'i savundular.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.