Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Göbek Eritmenin En Kolay Yolu

Göbek Eritmenin En Kolay Yolu

Göbek Eritmenin En Kolay Yolu
04.02.2013 Pazartesi 09:24
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 7102 Defa Okunmuştur
Diyet ve spor yapmak henüz sonuç vermediyse, bu yiyecekleri denemenizde fayda var.
Gün içinde yaptığınız egzersizlerle göbeğinize yapışık kalan ve erimemekte ısrarcı olan yağları bir türlü atamıyorsanız bir de bu besinleri denemelisiniz.

Muz yemeyi ihmal etmeyin: Potasyum oranı yüksek olan bu meyve vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını kontrol altında tutar.

Yoğurt, karın şişliğine birebir: Karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Ayrıca vücuttaki insülin miktarını dengede tutmaya yardımcı olur.

Bol bol yeşil çay tüketin: Günde üç bardak yeşil çay metabolizmanızı güçlendirir ve ekstra 30 kalori yakmanızı sağlar. Ayrıca yağları da eritir.

Yağların düşmanı turunçgiller: Egzersiz sırasında yağların yüzde 30 oranında daha hızlı yanmasını sağlar. Yiyeceklerinize bol bol limon sıkabilirsiniz.

Tahıllarla aranız nasıl: Tahıllarda bulunan lifler, vücudunuzun insülin seviyesini dengede tutar. Bu da yağ hücrelerinizin küçülmesini sağlar. Vücudunuz bu tip gıdaları diğer yiyeceklere göre daha yavaş yaktığı için daha geç acıkmanızı sağlarlar.

Çilekten vazgeçmeyin: Bu meyveler antioksidan içerir. Vücuttaki kan akışını arttırır, kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlarlar. Eğer egzersiz yapmadan önce yoğurt ve çilek tüketirseniz kaslarınız çalışmaya hazır hale gelir.


Advertorial
Anahtar Kelimeler
Diyet   spor   göbek   yağ   yiyecek  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    21.02.2013 19:38
    dyt
    bunları yiyin göbek kalmasın mucize besin herkese iyi gelen besin diye bişey yoktur diyet ve besinler kişiye özeldir