Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Gizlenen Gerçek Açığa Çıktı

Gizlenen Gerçek Açığa Çıktı

Gizlenen Gerçek Açığa Çıktı
11.09.2013 Çarşamba 10:21
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 8948 Defa Okunmuştur
Ecem Özkaya ile üç yıl önce evlenen Mustafa Üstündağ baba oluyor. Altı aylık hamile olan ve 'Zengin Kız Fakir Oğlan' dizisinde oynayan Özkaya, göbeğini saklıyor.
Altı ay önce bir röportajında, “Evlilik adamı olgunlaştırıyor. Ecem'le bir aile kurduk. Allah nasip ederse bizim de kabilemiz artacak, çocuk yapacağız” diyen Mustafa Üstündağ baba oluyor.

"Kurtlar Vadisi" dizisinde canlandırdığı ‘Muro' karakteriyle ünlenen Mustafa Üstündağ'ın 3 yıl önce evlendiği Ecem Özkaya'nın hamile olduğu öğrenildi.

TRT 1'de yayınlanan "Zengin Kız Fakir Oğlan" dizisinde ‘Biricik' karakterine hayat veren oyuncunun altı aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Hamileliğini gizleyen Ecem Özkaya, belirginleşen göbeğini kapatmak için çekimler sırasında bol kesimli elbiseler giyerek karnını gizliyor.

Hamileliğin son günlerine kadar çekimlere devam edeceği öğrenilen oyuncunun doğumdan sonra diziye sürpriz bir şekilde bebeğiyle birlikte devam etmesi planlanıyor. Hamile olduğunu basından gizleyen oyuncu, bu sebeple gelen röportaj isteklerini de geri çeviriyor.

"Merhamet" dizisinde oynayan Mustafa Üstündağ ise eşinin hamile olmasını ailesinin dışında kimseye söylemeyerek gizliyor.


Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.