Haber365 Ana Sayfa » Spor » Galatasaray » Galatasaray Kimleri Transfer Edecek?

Galatasaray Kimleri Transfer Edecek?

Galatasaray Kimleri Transfer Edecek?
30.05.2011 Pazartesi 15:52
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3060 Defa Okunmuştur
Galatasaray'da transferde neler olacak. Sarı-Kırmızılılar'ın önde gelen iki yöneticisi ortaya atılan isimleri değerlendirdi...
Ünal Aysal'ın başkan olmasının ardından transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Galatasaray'da transferler konusundaki gelişmeleri, Yönetim Kurulu üyesi Ali Gürsoy ve başkan Ünal Aysal'ın transfer için görevlendirdiği Bülent Tulun, gündeme gelen isimleri değerlendirdi...

Transfer listesinde bulunan isimler hakkında bilgi vermeyen Tulun, "Transfer gerçekleşmeden önce söyleyeceğim her isim bana 114 bin TL para cezası olarak dönüyor. SPK isim vermemizi yasaklıyor. Ancak kesinleşen isimler hakkında yorum yapabilirim" dedi.

"LİSTEMİZDE ÇOK İSİM VAR"

Transfer konusunda en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyleyen Tulun, "Listemizde çok sayıda isim var. Her mevkiye alternatifler arıyoruz. Yönetimin bütçe konusunda bize ayırdığı belli bir bütçe var ve o bütçeyi aşmadan en iyi transferleri yapmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

"CHELSEA'NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ BEKLİYORUZ"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürsoy transfer konusunda açık ifadeler kullandı. Drogba hakkında medyaya çıkan haberleri doğrulayan Gürsoy, "Chelsea'nin yeni hocasının belli olmasını bekliyoruz. Ancak ondan sonra resmi görüşmelerimizi yapacağız" dedi.

ÖNCELİĞİMİZ DEĞİLLER"

Mevlüt konusunda da açıklama yapan Gürsoy, "Mevlüt PSG'nin sözleşmeli futbolcusu. O konuda bir talebimiz olmadı. Necati için de bir görüşme yapmadık. Şu anda bu iki isim de önceliğimiz değil" şeklinde konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ

Tavşanlı Linyitspor'da oynayan Mehmet Akyüz konusunda da açıklama yapan Ali Gürsoy, "Ünal Aysal'ın başkan olduğu yerde hedefler büyüktür. Arena Stadı'nı dolduracak taraftarı heyecanlandıracak isimleri almak istiyoruz. Bu doğrultuda hocamızın istediği isimleri takıma kazandıracağız. Listemizde olduğu söylenen Tavşanlı Linyitspor'lu Mehmet Akyüz ise şu anda listemizde yok" ifadelerini kullandı.

Kallström'le ilgili de açıklama yapan Gürsoy, "Hocamızın ilk alternatifi değil. Hocamız Kallström'ün oynadığı bölgeye daha iyi isimler alınmasından yana. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Kaleci transferi konusunda ise yorum yapmaktan çekinen Gürsoy, "Rufier, Isaksson veya Reina üçlüsünden birisi konusunda beklemedeyiz. Kesin bir şey söyleyemem" açıklamasını yaptı.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.