Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Ferdi Tayfur İlk Eşinin Yanında!

Ferdi Tayfur İlk Eşinin Yanında!

Ferdi Tayfur İlk Eşinin Yanında!
12.10.2010 Salı 12:39
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3411 Defa Okunmuştur
Yıllar önce terk ettiği eşine geri dönen arabesk müziğin önemli isimlerinden Ferdi Tayfur kararının ardındaki gerçeği anlattı.
Tayfur 'Yalnızdı ve yıllardır benim yolumu gözlüyordu. Artık kalan ömrümü onun yanında geçireceğim' dedi.

Arabesk müziğin önemli isimlerinden Ferdi Tayfur, önce 30 yıllık hayat arkadaşı Necla Nazır’dan daha sonra da 20 yıldır birlikte olduğu oğlu Taha’nın annesi Habibe Demir’le yollarını ayırdı.

Tarabya’daki home ofise yerleşen Tayfur, özel hayatıyla ilgili sürpriz bir karara imza attı. Ünlü şarkıcı nikahlı eşi Zeliha Bayburt’a 36 yıl sonra geri döndü. Yıllar sonra ilk göz ağrısıyla birlikte olmaya başlayan Tayfur, bu konudaki soruları şöyle yanıtladı: 'Zeliha Hanım’a döndüğüm doğrudur. O yalnızdı, ben yalnızdım. Zaten kadıncağız yıllardır yalnız, benim yolumu gözlüyordu.Ömrümün çoğu gitti azı kaldı. Onun da öyle. Kalan ömrümü eşimle birlikte geçirmek istiyorum, çok mutluyum.' Tayfur’un 30 yıllık hayat arkadaşı Necla Nazır ise konuyla ilgili yorum yapmak istemediğini söyledi.

ARTIK OĞLUYLA TEK BAŞINA

Ferdi Tayfur’un 20 yıllık hayat arkadaşı Habibe Ümyani Demir ise kendine yeni bir hayat kurmaya çalışıyor. Demir, Ferdi Tayfur ile ilişkisinden dünyaya gelen 2,5 yaşındaki oğlu Ferdi Taha’yı bu yıl kreşe yazdırdı. Sabah erken saatlerde oğlunu Tarabya’daki kreşe bırakan Demir akşama kadar ise aynı zamanda emlak ofisi olarak kullandığı evinden dışarıya çıkmıyor.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
ferdi   tayfur   ilk   eşi   zeliha   bayburt  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.