Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Facebook'a Koydukları Resimlerine Bak!

Facebook'a Koydukları Resimlerine Bak!

Facebook'a Koydukları Resimlerine Bak!
14.12.2010 Salı 14:51
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1333 Defa Okunmuştur
Her türden ve ülkeden milyonlarca üyesi bulunan Facebook, kızlar için arkadaş bulma sitesine döndü
Ünlü sosyal ağ paylaşım sitesi Facebook'ta hesabı bulunan kızlar birbirinden ilginç pozları ile dikkat çekiyor. Kendi hesaplarını oluştururken en güzel ve seksi fotoğraflarını yerleştiren bu kızlar arasında en güzeller yarışması bile düzenleniyor.
Her türden ve ülkeden milyonlarca üyesi bulunan Facebook, kızlar için arkadaş bulma sitesine döndü.Arkadaşdan öte koca arayanlar bile burada hesap açıp kendilerine talip bekliyor.Günümüzde çok sayıdaki kız, arkadaş ve kocalarını bile Facebook sayfalarına bıraktıkları ilanlarla buluyor. Sitede kendileri için özel sayfalar açan seksi kızlar bu sayfayara kendileriyle ilgili özel bilgiler yazıyor ve fotoğraflarını koyuyor.Buraya konulan fotoğraflar arasında pornodan beter görüntüler olduğu gibi görenleri güldüren oldukça komik fotoğraflarda yer alıyor.
Facebook'un kızları arasında güzel olanlar kadar birbirinden ilginç pozlar verenlerde var.Ünlü bir paylaşım sitesi Facebook'un seksi kızları arasında en dikkat çekenlerin birbirinden ilginç görüntülerini yayınladı

Advertorial
Anahtar Kelimeler
face   kiz   copcatan   site   kiz  
Bu Habere Oy Verin
Toplam 1 Ziyaretçi, Ortalama 1 Puan verdi.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    14.12.2010 15:05
    anasayfa haberine bak
    bu ne ya. hangi akla mantığa sığdırarak bunu anasayfanıza haber yaptınız. anlamak mümkün değil