Haber365 Ana Sayfa » Sağlık » Et Benine Bitkisel Çözüm

Et Benine Bitkisel Çözüm

Et Benine Bitkisel Çözüm
23.03.2011 Çarşamba 13:49
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 4193 Defa Okunmuştur
Kütahya'da aktarlık yapan Kadir Alparslan, kendi bulduğu bitki suyu ile et benlerini tedavi ediyor.
Kanatmadan ve acıtmadan birkaç dakikalık uygulama ile iki hafta içerisinde et benlerinin tamamen yok olduğunu belirten Alparslan, uygulanan yönteme yüzde 100 garanti veriyor.

Kütahya'nın Yoncalı beldesinde aktarlık yapan Kadir Alparslan ile oğlu Özer Alparslan, yıllardır kendi buldukları bir bitkinin suyu ile et benlerini tedavi ediyor. Bitkilerle ilgilenmeyi seven baba Alparslan'ın dağda gezerken deneme yanılma yoluyla keşfettiği bir bitkinin suyu, kendi benini bir hafta içerisinde yok etmiş. Baba Kadir Alparslan aynı bitkinin suyu ile çevresindeki bazı tanıdıklarının da benlerine uygulama yapmış ve olumlu netice almış. Bunun üzerine hem kendi iş yerinde hem de oğlu Özer Alparslan, Türkiye'yi gezerek bu bitki suyu ile et benlerini tedavi etmeye başlamış.

Dört kuşaktır aktarlık yaptıklarını söyleyen Kadir Alpaslan, keşfettiği bir bitkinin suyunun et benlerinin tedavisinde yüzde 100 sonuç verdiğini söyledi. Çıkıntılı olan her türlü benin sadece bir uygulama sonucunda kaybolduğunu ifade eden Alparslan, "Bitki suyunu et beninin üzerine uyguluyoruz. İlk birkaç dakika hafif yanma hissediliyor. Et beninde beyazlaşma görülüyor. Ertesi gün siyahlaşmaya başlıyor. Bir hafta 10 gün içerisinde de kuruyarak düşüyor. Bu süre zarfında uygulama yapılan yere en az bir gün su değdirilmemesi gerekiyor." şeklinde konuştu.

Şu ana kadar yüzlerce kişide olumlu sonuçlar aldıklarını dile getiren Alparslan, netice almayan kimsenin bulunmadığını belirtti. Alparslan, "Babam memlekette iş yerinde, ben de Türkiye'yi gezerek bu bitki suyu ile et benine müdahale ediyoruz. Şu ana kadar hiçbir şikayet almadık. Zaten hiçbir yan etkisi de yok." diye konuştu.

Kendi bulduğu bu bitkisel yöntemin vücudun neresinde çıkarsa çıksın her türlü kıllı-kılsız et beni üzerinde etkili olduğunu belirten Alparslan, kesmeden, kanatmadan ve acıtmadan, üç beş dakika içerisinde et benlerini ayakta tedavi ettiğini ifade ediyor. Bu bitkinin kesinlikle yan etkisi olmadığını ve sadece benin üzerine sürülmek suretiyle 10 gün içerisinde et beninden kurtulmanın mümkün olduğunu belirten Alparslan, bunun için tek şartın iki gün boyunca o bölgeye su değdirmemek ve beni elle koparmamak olduğunu söylüyor. Alparslan, birçok ünlü sanatçı, politikacı ve iş adamlarını da bu buluşu ile tedavi ettiğini söyledi.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Et   Ben   Aktar   Bitkisel  
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  11.03.2014 20:52
  misafir
  gerçekten bir zararı yok değil mi?
 • Misafir
  25.03.2011 00:41
  incir sütü
  evet arkadaşlar bu bitki incir sütü zaten bu incir sütü aynı zamanda zehir o bölgeyi zehirleyip öldürüyor 2 3 gün su değdirilmiyor leke şeklindeki benlerde kesin çözüm arkadaşlar bende kalmadı ama mercimek tanesi kadar olan siyah yada kahverengi benlerde o bölgede kırmızı bir iz kalıyor hafifte şişlik oluyor okadar yani deri üzerindeki renkli benlere kesin çözüm ama biraz olsun ben şişkinse yada mercimek tanesi kadarsa orada kırmızı iz kalıyor arkadaşlar ben bizzat kendime yaptırdım ordan biliyorum çok rahatsız ediyorsa deneyin derim bir zararı yok...
 • Misafir
  24.03.2011 19:04
  Bitki ismi?
  bitkinin ismini biLsek dha güzeL oLurdu ya ? mümknse payLaşabiLrmisnz ?