Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Eşinizin Yalanını Yakalamanın Yolları

Eşinizin Yalanını Yakalamanın Yolları

Eşinizin Yalanını Yakalamanın Yolları
03.10.2012 Çarşamba 09:03
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 21343 Defa Okunmuştur
Siz de sevgilinizin ya da eşinizin yalan söylediğinden şüpheleniyor ama emin olamıyorsunuz. İşte size bazı ipuçları...
-Yalan söylediğini düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden ona şu soruyu sorun: Neden yaptın? Sevgiliniz bu soruya öfkeleniyor ve aşırı tepki veriyorsa bu, masum olduğunun kanıtı olabilir. Fakat cevap olarak sizi ne kadar çok sevdiğini söyleyip duygularını sıralamaya başlıyorsa bu, sizi aldattığının bir göstergesi sayılabilir.

-İlişki uzmanları insanlar gülümsediği zaman bunun vücutlarının her bölgesine yansıdığı görüşünde. Sevgiliniz sizinle beraberken gülümsüyor fakat vücut dili aslında başka şeyler hissettiğini söylüyor. Bu durumda ona soracak sorularınız olabilir.

-Yalan söyleyen kişiler yalanlarını gizlemek için çok çaba sarf etmek zorundadır. Bunun için de huzursuz görünen bir kişiden çok rahat görünen kişilerin yalan söyleme olasılığı daha yüksektir.

-"American Society for Information and Technology" (Amerikan Toplumu Bilgi ve Teknolojileri" dergisinde yer alan bir makalede yalan söylediğine emin olunan bir kişiyle telefon ya da cep telefonu mesajı ile değil yüz-yüze iletişim kurulması tavsiye ediliyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  03.10.2012 10:23
  wenre
  yok be dedıgınız kadar kolay degıl oyle bır davranıyorkı belkı dogru soyledıgının yalan yalan soyledıgının dogru olduguna ınananıyorsun
 • Misafir
  28.09.2012 10:43
  -----------------
  okadar profosyenel yalancilar vargi sanki meslek edinmisler bunu ne yalan ne dogru cözemedigin gibi birde seni delirtiyorlar