Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Eşek ve Köpekle İlişkiye Giren Kocasını Öldürdü

Eşek ve Köpekle İlişkiye Giren Kocasını Öldürdü

Eşek ve Köpekle İlişkiye Giren Kocasını Öldürdü
26.06.2012 Salı 15:51
Bu Habere 22 Yorum Yapıldı
Bu Haber 28689 Defa Okunmuştur
İyice zıvanadan çıktık. Ne ar kaldı, ne edep... Sapıklıkta bile sınır tanınmıyor artık!.. Yılın en iğrenç haberi Zonguldak'tan geldi. İddialara göre eşinin gözü önünde köpek ve eşekle ilişkiye giren adam, daha sonra eşi tarafından kazmayla öldürüldü.
Zonguldak merkeze bağlı Çatalağzı Beldesi’nde 36 yıllık eşi 57 yaşındaki Bilal Korkmaz’ı başına kazmayla vurarak öldüren 55 yaşındaki Hanım Korkmaz’ın, ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.

Eşinin yıllarca cinsel ve fiziksel şiddet uyguladığını, olay gecesi de ters ilişkiye zorladığını, reddedince kendisini soba demiriyle dövdüğünü ileri süren Hanım Korkmaz, "O gece sabaha kadar ağladım. Sabah namazını kıldıktan sonra kaza namazı kıldım. Kazmayla kafasına vurdum" dedi.

5 ÇOCUK BABASI


Türkiye Taşkömürü Kurumu’ndan emekli 5 çocuk babası Bilal Korkmaz, Aralık 2011’de evinde seccadenin üzerinde ölü bulundu. Bilal Korkmaz’ın, namaz kılarken başına kazmayla vurularak öldürüldüğü belirlenirken, gözaltına alınan eşi Hanım Korkmaz, olayla bir ilgisinin olmadığını söyledi. Olayı soruşturan polisin 1 hafta sonra tekrar gözaltına aldığı Hanım Korkmaz, çapraz sorguda cinayeti itiraf etti. Tutuklanan Hanım Korkmaz hakkında, ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. Hanım Korkmaz, Zonguldak 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dün görülen duruşmada ilk kez hakim karşısına çıktı.

’YILLARCA ŞİDDET UYGULADI’

Hanım Korkmaz, eşinin yıllarca kendisine cinsel ve fiziksel şiddet uyguladığını ileri sürdü. Eşinin olaydan 20 gün önce kendisine tecavüz etmeye kalkıştığını iddia eden Hanım Korkmaz, şunları kaydetti:

"Direnince beni soba demiriyle dövdü. Gece de beni bahçedeki direğe bağlayıp, gözümün önünde köpek ve eşeğe tecavüz etti. Bana, ’Sen insan mısın? Sen kadın mısın?’ diyordu. Daha önce de bu tür olaylar oluyordu. Zorla benimle cinsel ilişkiye giriyordu. Ters ilişkiye zorluyordu. Direndiğimde soba demiriyle dövüyordu. Boşanmayı düşündüm, ancak gidecek yerim yoktu. Eşimin hayvanlarla ilişkiye girdiğini çocuklarıma anlatamadım, utandım. Böyle bir şeyi nasıl anlatırım."

Korkmaz, kızının evine gitmek istediğinde, "Damadında gözün var" diyerek eşinin kendisine kızdığını ileri sürdü. Sanık Korkmaz, "Beni tek başıma kızlarımın evine göndermiyordu. Damatlarıma karşı ilgim olduğunu düşünüyordu. Hatta bazen kızlarım, damatlarım hal hatır sormak için arayınca bana, ’Bak kocan arıyor, yattığın adam arıyor’ diyordu. Bir ara Amasra’ya gitmiştim. Döndüğümde evimizin alt katına kiracı almış. Ben de kiracının kim olduğunu merak ettim. Onunla konuştum diye beni dövdü ve bana ’Onunla yatıyorsun’ diyerek iftira attı" dedi.

‘KAZMAYLA KAFASINA VURDUM’


Hanım Korkmaz, eşini öldürdüğü gece yaşananları da anlattı. Hanım Korkmaz, şöyle konuştu:
"O gece normal ilişkiye girdik. Sonra ters ilişkiye zorladı. Kabul etmeyince soba demiriyle dövdü. Sabaha kadar ağladım. Bir anda ne oldu bilmiyorum, kendimi kaybettim. O kadar hakarete karşı kendimi kaybetmişim. Kazmayla kafasına vurdum, ancak kaç defa vurdum bilmiyorum. Daha sonra evden çıkıp yeni ameliyat olan oğlumu görmeye gittim. Torunlarımla hasret giderdim. Çok pişmanım, böyle bir şeyin olmasını asla istemezdim."

Duruşma, tanıkların dinlenmesi için ertelendi.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • 24.09.2012 21:07
  inandırıcı değil
  bu kadının anlattıkları inandırıcı değil adama yazık olmuş .
 • Misafir
  28.06.2012 18:39
  ...
  yalancı kadaın..bende çiğdem korkmaz iftira atılan benım en cok sevdiğim amcamm kimse kimsenin ailesindeki bağlılığı bilemez o bizim bitanemızdıı :( bu yalancı kadın ıftıra atıyor butun raporlar temız geldi... yalancı kadn torunlarına doyucakmış o yuzden 10 gün karakollarda süründürdü el kadar annesını emen çocukları.tabi iftira atması kolay nasılsa mezarda kendı savunamıyor dimi orada çürüyceksın ! ne ıftıra atarsan at bizim korkmaz ailesi olarak alnımız ak !
 • Misafir
  28.06.2012 17:00
  YALANCI
  NAMAZ KILAN ADAM BUNLARI YAPARMI ?
 • Misafir
  28.06.2012 13:34
  ...
  Zaten bütün bu kadının attığı iftiralar doktorlar ve polisler tarafından açıkça belli oldu.Bu yüzden savunuyoruz bu yüzden yalan olduğunu iddia ediyoruz.Siz amcamın o kadına nasıl baktığını ona nasıl iyi davrandığını görseniz bugün burada bunları söylemeye cesaret edemezdiniz.Yalnızca duyduğunuz ya da okuduğunuz haberlere inanarak da suçu olmayan insanlara burda laf söylemek kimseye yakışı kalmaz.Gerçeği bilmeden görmeden yorumlar yapıyosunuz.Tabiki de bilemezsiniz sonuçta bizimle değildiniz.Bu kadın yaptı madem ne diye ilk gün teslim olmadı da haftalarca bekledi.Zaten mantığı olan bir insan bütün bunları düşünür.Şu saatten sonra da burada ya da başka bi yerde bu kadını savunan bizi karşısında bulacak çünkü kimse bizim amcamıza tek kelime dahi edemez.Onu kaybetmenin acısını biz yaşıyoruz.O kadın ya da bi başkaları değil.
 • suat bayraktar
  28.06.2012 00:49
  ......
  tamam bu kişileri tanımıyor bilmiyor olabiliriz ama kadın çocuklarıma bile anlatmadım diyor ki siz nerde bileceksiniz ayrıca namaz kılar kılmaz orasını bilemem ama eğer gerçekten böyle birey varsa buna dayanamamanın vakti yok,böyle bir durumda insanın her an gözü dönebilir! kimse böyle birleyide bırak diğer akrabaları utancından en yakınına bile anlatamaz,ayrıca şiddet varmış böyle bir durumda bu yaştan sonra çekip gitme kolaymı acaba?
 • Misafir
  27.06.2012 23:33
  ......
  tamam bu kişileri tanımıyor bilmiyor olabiliriz ama kadın çocuklarıma bile anlatmadım diyor ki siz nerde bileceksiniz ayrıca namaz kılar kılmaz orasını bilemem ama eğer gerçekten böyle birey varsa buna dayanamamanın vakti yok,böyle bir durumda insanın her an gözü dönebilir! kimse böyle birleyide bırak diğer akrabaları utancından en yakınına bile anlatamaz,ayrıca şiddet varmış böyle bir durumda bu yaştan sonra çekip gitme kolaymı acaba?
 • Misafir
  27.06.2012 21:35
  ...
  Hepiniz burda tanımadığınız insanlar hakkında yorumda bulunuyosunuz.o insanlarla beraber miydiniz o insanları tanıyo musunuz.Ben buket korkmaz.O adam benim amcam.onu tanıyan herkes böyle bişey yapmadığını yapmayacağını bilir bu kadının söyyledikleri iğrençlikten başka bişey değil.İnsanlığı olan biri zaten bu kadının söylediklerine inanmaz.Doğru olsaydı eğer bu kadar müebbet hapis yatmazdı.Adalet yerini bulurdu.Tabi ölmüş amcamıza iftira atması kolaydı.Başka kendini nasıl savunacaktı.Herkes istediğini söylesin gerçek bu kadının söyledikleri değil bizim gördüklerimiz bildiklerimiz.Yorum yapmayın kadını da savunmasın kimse.Onun ne olduğunu herkes biliyor zaten.Daha fazla bu konuyla ilgili üzülmek istemiyorum.Kimse bizim amcamıza iftira atamaz.o da çekecek cezasını hem bu dünyada hemde öteki dünyada.
 • Misafir
  27.06.2012 21:13
  Adam yıllarca sen gibi bi hayvanla ilişkiye girmiş zaten ne yapsın eşeği köpeği..
  Kadının anlattıkları inandırıcı gelmedi namazı niyazi neden bahsetmiş üstelikte farzını kazasını da unutmamış..Dindar görünerek ve de ölmüş nasılsa atayım iftirayı herkes de inanır cezam hafifler mantığıyla böyle konuştuğu bariz ortada.. Bir yalan makinası lazım bu kadın yargılanırken...Adamcağız seccadenin üzerinde can vermiş Allah'ın huzurundayken mi buldun be kadın madem bu kadar dindardın da neden katil oldun..Hem katil hem iftiracı yalancı kadın..
 • Misafir
  27.06.2012 21:08
  bilal korkmaz benim büyük amcam
  ben soner korkmaz bilal korkmaz amcam olur bu kadın yalan söyliyor allahını seven inanmasın amcam 5 vakit namazını kılan bi adamdı amcamın kafasını parcaladı ya bizde yattı 10 gün onun yaptıgını bilmiyorduk baktık ona burda polisler capraz sorguda bunun olduguanladı müebbet yememek icin böyle yalanlar söyliyor.cıldrıcam bugun ya heryerde bu haber lütfen inanmayın arkaşlar amcamın hic bir sucu yok. kadın amcamın kafasını adeta yok etti kazmayla vüdücünda kırılmayan kemiği yok amcamın. :(
 • Misafir
  27.06.2012 17:54
  bu kadında namaz kılacak tıp varmı?
  madem kocası sapık nıcın 36 yıl ewlı kalmıs 5 yapmıs ve bunca yıldan sonra şimdi kocasını ölduruyor. tamamen iftıra adamı öldurmus nede olsa ölen kendını savunamaz camur at kurtul mantığı ama yemezler.