Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkeklerin İlgisini Çekmenin 5 Yolu

Erkeklerin İlgisini Çekmenin 5 Yolu

Erkeklerin İlgisini Çekmenin 5 Yolu
04.12.2011 Pazar 10:20
Bu Habere 8 Yorum Yapıldı
Bu Haber 93861 Defa Okunmuştur
Hoşlandığınız erkeğin sizinle ilgilenmesini sağlamak için size tam 5 yol öneriyoruz. Bu yöntemleri uygulamak çok kolay ama işe yarıyor!
Hoşlandığınız bir erkeğin ilgisini çekebilmek için nereden başlayacağınızı iyi bilmelisiniz. Biliyoruz, o başlangıç noktasıdır her zaman en zor olan. Ama bazen en zor yol diye düşündüğünüz şey aslında en basit olandır.

Erkeğin ilgisini çekmeye yarayan 5 yöntemi Pudra.com sayfalarında bir araya getirdik. Çok basit görünebilir ama emin olun, işe yarıyor!

Daha yaklaşın

Yakın durmaktan kastımız, iz üstündeki bir avcı gibi olmak ya da daha fazlası değil. Fakat ona sizin ilgi alanınız içinde olduğunu hissettirecek yeterli mesafede yaklaşmanız gerektiğini söylemek istiyoruz.

Örneğin o beğendiğiniz erkek, bulunduğunuz odanın ya da barın diğer tarafındaysa, onun gözünün önüne gelecek şekilde yer değiştirin. Yalnız oturuyorsa yalnızlığına dahil olmak için yanına gidin. Birine yakın durursanız eğer, aranızda kimyanızın uyuşup uyuşmadığını, gidişatla ilgili pozitif bir gelişme olup olamayacağını, aranızda flörtöz bir enerji gelip gelişmediğini anlamanız kolaylaşır.

Daha fazla gülümseyin

Hiç kimse yüzünde tatlı bir tebessüm olmayan biriyle diyalog kurmaz istemez. Gülümseme, sizi yanına yaklaşılabilir biri haline getirir. Gülebilen insanlar, onlarla iyi zaman geçirilebileceğinin de sinyalini verirler karşı tarafa. Yalnız, gülümsemeyi çılgınlar gibi gülmeyle karıştırmayın. Çünkü flört başlangıcında abartılı sırıtmalar çok iticidir. Yüzünüze en doğal, en içten gülümsemeyi yerleştirin.

Kahkaha atın

Okul kızları gibi kıkırdamak her zaman çok çekici olmayabilir ama doğal bir kahkaha atmaya açık olmak korkulacak bir şey değildir. Kahkaha atabilmek, espri anlayışınız olduğunu gösterir ki bu da pek çok erkeğin hoşuna gider. Şakalarına güldüğünüzü görmek, kendisini iyi hissetmesini sağlar. Sizin ilgi alanınızda olduğunu fark etmesine de yardım eder.

Dokunun

Uygunsuz olmayan dokunmaları kast etmiyoruz elbette. Bunun için henüz erken! Ona meyilli durun ve konuşurken zaman zaman koluna, sırtına dokunun. Dokunmak, karşınızdaki erkeğe, görmezden gelemeyeceği kadar onunla ilgilendiğiniz mesajını verir.

Göz kontağı kurun

Eğer birinin gözlerinin içine bakmıyorsanız onunla sağlam bir iletişim kuramazsınız. Şu çok net ki, biriyle flört ya da hoşlanma aşamasındayken kolay kolay onun gözlerinin içine bakamazsınız; gözleriniz yere ya da odanın içindeki başka yerlere odaklanır. Ama elinizden gelenin en iyisini yapın ve onunla konuşurken gözlerinizi gözlerinin içine dikin. Biraz seksi, biraz ateşli bakmak onun ilgisini çekmek için kelimelerden daha fazla işe yarar.Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.04.2014 00:07
  katilmiyorum
  Bence öyle değil onları yaparsam bana ilgisi olmaz beni ucuz bir kız olarak görür ve uzaklaşır ..
 • comple_x07
  30.03.2013 13:18
  Ben yaptım:)
  cok doğru yakın olmalısınız sonra dakunmalısınz ama cok kıbar ve kısa surelı olmalı bakarken sakın ilk kafasını cevıren sız olmayın ve gözlerınızı kırpmayın suan sevdıgım adam avuclarımda:)
 • Misafir
  10.02.2013 17:50
  misafir
  eger sevdiniz erkek senle arkadaşsa ona yakın olun ve ona onu sevdigini beden dilizle anlatın herşeyi geç bir bakış her şeyi degiştiri dokunmak filan bahne ama gerçekten seviyorsan onun gözlerine bak herşey degişiyor denedim ve şimdi mutluyum
 • Misafir
  04.12.2011 23:43
  bir kısmı dogru
  sadece bakışlar önemli kıkırdamak hatta kahkaha atmak dokunmak bunlar çok yanlış bunları uygularsanız tamam bu kız yollu der tek gecelik ilişki olur sonra tanımazbile bundan daha aşşagı ne olabilirki!...
 • SeLoRe_28
  04.12.2011 22:44
  En önemlisi
  Bence en önemlisi bakışlar :)
 • Misafir
  04.12.2011 19:09
  Evet
  Kesinlikle doğru
 • Misafir
  04.12.2011 13:11
  dogru
  Evet hepsi çok doğru,ben dün denedim işe yaradı:)
 • Misafir
  03.12.2011 13:48
  falcon
  doğru tespitler kim yapmışsa bravo.