Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkeklerin Gözünden Çekici Kadın

Erkeklerin Gözünden Çekici Kadın

Erkeklerin Gözünden Çekici Kadın
04.05.2012 Cuma 09:07
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 39480 Defa Okunmuştur
Erkekler karşılarında her daim çekici bir kadın olsun isterler.İşte erkeklerin dünyasından çekici kadına bakış...
Kaçan daima kovalanır.

Erkek, öncelikle kendinize karşı takındığınız kişisel tavrı gözlemleyecektir.

Kendinize inanır ve güvenirseniz, erkeği de buna inandırırsınız.

Kadın kolaylıkla teslim olmadığında ya da her an, her yerde yumuşak başlı ve uysal bir tavır sergilemediğinde onun kalbini kazanmaya çalışmak erkek için çok daha uyarıcı olacaktır...

SAYGI EN ÖNEMLİ UNSUR


Kadın; kendine olan saygısı ve ilişkisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalırsa, daima kendine olan saygısını seçmelidir. Bu er ya da geç karşısındaki erkeğin de saygısını uyandıracaktır.

Erkek; hangi kadının isteklerine daha kolay boyun eğeceğini çok iyi gözlemler. Bu nedenle ona doğru, kendinize güvendiğinizi belli eden güçlü adımlar atın.

Koşullarınızın ve sınırlarınızın oluşu, size özgü seçimlerin olduğunu da ortaya koyar ki bu durum kişiliğinizin altını da çizer. Şayet hayatınızı tamamıyla yeni tanıştığınız erkeğe göre şekillendirirseniz, ona muhtaç olduğunuz izlenimini uyandırırsınız ve bu durum kişiliğinizi bir anda silip süpürür. Oysa hayata karşı dimdik duran bir kadın olduğunuza, öncelikle kendiniz inanmalısınız...

Kadın; birlikte olduğu erkeğe rahat bir soluk alabilmesi için zaman tanımalıdır. Böylelikle karşısındaki kişi kendini kafese kıstırılmış bir aslan gibi hissetmez. Aynı durum sizin için de geçerli olmalıdır. Her iki tarafın da kendine ait özel bir dünyası ve zamanı bulunmalıdır.

Erkek; her ilişkiye balıklama dalan bir kadın olmadığınızı anlarsa, endişelerinizi gidermek konusunda da daha incelikli davranacaktır.

Onunla beraber olmaya ihtiyacınız olduğunu değil, ondan hoşlandığınızı ve güzel anları çoğaltmak istediğiniz için yanında olduğunuzu hissettirin.

Her erkek önce 'çekici' bulduğu kadına yakınlık duyacaktır, arkadaşlık ya da dostluk isteyip istemediğine ise daha sonra karar verecektir. Bu denklemi boş yere tersine çevirmeye çalışmayın.

Bir kadın başka bir kadınla rekabet etmeye kalkışırsa, kendi değerini azaltmış olur.

Erkeğe ona bir kez güçlü olduğunu hissettirirseniz, sizi korumak ve önünüze dünyaları sermek için elinden geleni yapacaktır.

Sürekli ilişkinizin gidişatından söz etmek gizemi alıp götürür...

AZ VE ÖZ KONUŞUN


Erkekler az ve öz konuşan kadınları tercih ederler. Çünkü bu zaten kendi aralarında konuştukları dildir.

Siz mutlu olduğunuzda kendini daha özgür ve güçlü hissedecektir. Gülümseyin ve yaşanan andan keyif alın...

Sürekli şikâyette bulunmanızı bir zayıflık olarak kabul edecektir.

UYSAL OLUN

Uysallık; erkekler için çok da çekici gelen bir özellik değildir. Sevimli takıntılarınız, tatlı aksilikleriniz olması sizi daha ilgi çekici kılacaktır.

Erkeğe bağımlı değil de 'yanında' olun...

Gerçekten güçlü kadınlar saygıya neden böylesine ihtiyaç duyduklarını asla açıklamazlar. Sadece, kendilerine saygı göstermeyen erkeklerle ilgilenmezler o kadar!
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  04.05.2012 19:46
  yorum
  evet resimdeki demi lovato ve demi lovato'ya bayılıyorum o benim kahramanım ve onun gibi olabilmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum ama bu bilgilerde iyiymiş ve demi çok çekici çıkmış her zamanki gibi :D
 • Misafir
  03.05.2012 22:42
  başlık işte
  resimdeki kız demi lovato ben bir lovaticim ve şuan başlık çok hoşuma gitti
  ölürüm
 • Misafir
  03.05.2012 19:05
  aşk aşk aşk
  Yerim ben böle ilşkiyi. bazı konularda doru ama bu kadar kurallar aşırı. aşk bazen kuralları çiğnemektir. :) çok mantıkçı olmamak lazım