Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkeklere Sorulabilecek Eğlenceli Sorular

Erkeklere Sorulabilecek Eğlenceli Sorular

Erkeklere Sorulabilecek Eğlenceli Sorular
19.10.2011 Çarşamba 16:04
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 21368 Defa Okunmuştur
Bir diyaloğu başlatmanın en mükemmel yolu, onu eğlenceli bir zemin üzerine oturtmaktır. Bu soruların bazıları çok saçma gelebilir size. Ama emin olun, sorularınıza verdiği tepkilere bakarak, buluştuğunuz erkeğin espri yeteneğini ve nezaketini ölçebilir, kişiliğine dair ipuçları yakalayabilirsiniz.

Hangi Süper Kahraman Olmak İsterdin? Neden?

Bu soru kesinlikle çok saçma. Ama bir türlü sohbete başlayamama gerginliğinin ve ciddiyetinin olduğu, biraz esprili bir ortam ihtiyacının doğduğu anlarda mükemmel bir kurtarıcı. Bu soru, neşeli bir tartışmanın fitilini ateşleyebilir ve herkesin kendini biraz daha rahatlamış hissetmesine yardımcı olur.

Küçükken, Büyüdüğünde Ne Olmayı İsterdin?

İşte bizim favori sorumuz... Hepimizin küçükken, büyüdüğümüz zaman hangi mesleği seçeceğine dair hayalleri vardı. Çoğumuz doktor, öğretmen olmak isterken, itfaiyeci, polis, şarkıcı, pilot olmak isteyenlerin sayısı da azımsanacak gibi değildi. İşte bu küçük ve basit soru, pekala uzun ve eğlenceli bir muhabbetin başlamasına vesile olur, çocukluğunuza dair komik hikayeleri anlatmanıza fırsat verir.

Eğer Dünyada Bir Başkasının Yerine Geçebilseydin Kim Olmak İsterdin? Neden?


İşte eğlenceli bir soru daha! Hem tatlı bir sohbet geliştirmeye hem de karşınızdaki erkeğin kişilik özelliklerine dair fikir edinmeye yarayan bir soru bu.

Hangi Müzik Grubunun Bir Üyesi Olmak İsterdin?

Hemen herkes o ilk gençlik yıllarında bir müzik grubunun üyesi olmayı hayal etmiştir, özellikle de solist olmayı. Bu soruya vereceği yanıt sayesinde, yeni yeni tanıyacağınız bir erkeğin hangi tür müzikten hoşlandığına dair de bilgi alabilirsiniz. Ne de olsa müzik türü kişilik hakkında iyi bir ipucudur.

Hangi Renkten Nefret Edersin?

Bu, eğlenceli bir ters sorudur. Çünkü bunun daha çok kullanılan biçimi, "Hangi rengi seviyorsun?" dur. Oysa siz ona hangi renkten nefret ettiğini sorarak önemli olmayan, ama farklı bir soru sormuş olacaksınız. Bu soru ona yaratıcı bir üslup kullanması için şans da veren bir sorudur. Bakalım, nefret ettiği bir şey var mı ve bunu nasıl ifade ediyor...

Çocukken En Sevdiğin Oyuncağın Hangisiydi?


Bu, herkesin hızlıca cevaplayabileceği basit bir soru. Belki de size çok sevdiği ve sahip olduğu bir oyuncağından ya da hep özlemini duyduğu ama hiç sahip olamadığı başka bir oyuncağından söz edecek. Ama her halükarda bu soru, daha ciddi konulara girmek için mükemmel bir ön hazırlıktır.

Şimdiye Kadar Tattığın En İğrenç Yemek Hangisiydi?

Bu da "En sevdiğin yemek hangisi?" sorusunun sıradanlığından kurtulmuş, basit ama farklı bir soru. Herkes hayatında en az bir kez çok kötü bir yemeği denemiştir. Belki bunun altında uzun bir hikayesi vardır, kim bilir! Sohbet buradan harika bir şekilde ilerleyebilir. Her ikinizin de bu konuyla ilgili komik hikayelerinizi ya da deneyimlerinizi dile getirmeniz için müthiş bir fırsat olabilir.

Bir Sirkte Çalışıyor Olsaydın Senin Oradaki İşin Ne Olurdu?


Biliyoruz, gerçeklerden uzak bir soru. Ama biz sizin biraz hayal gücünüzü kullanmanızı istiyoruz. Göreceksiniz sohbetiniz palyaço, aslan terbiyecisi, cambaz, sirk sunucusundan başlayacak ve yavaş yavaş, eğlenceli bir yol üzerinde gelişecek.Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.