Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkekler Nasıl Etkilenir?

Erkekler Nasıl Etkilenir?

Erkekler Nasıl Etkilenir?
12.09.2012 Çarşamba 13:26
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 8800 Defa Okunmuştur
Erkekleri etkilerken dikkat etmeniz gerekenler...

Bazı şeyleri unutuyor


Amerika'da yapılan bir araştırma erkeklerin, kadın sunucu provakatif giyindiği takdirde haberleri çok daha dikkatli izlediğini ortaya çıkarmış. Bir diğer detay ise, buna rağmen sunucunun ne söylediğini hatırlamıyor olmaları. Erkekler, kadınlara kıyasla daha çok görselliğe odaklanıyor. Dolayısıyla seksi bir görüntüyle karşı karşıya kaldıklarında beyinleri yeni bir bilgiyi algılamak konusunda oldukça zorlanıyor.

Daha cesur oluyor

Araştırmacılar, erkek akykaycıların seksi bir kadın izleyicinin varlığında daha zorlu numaralar denediklerini ortaya çıkarmış. Bunun sebebi, seksi kadınların varlığında erkeklerin testosteron seviyelerinde artış olması. Bu da, onlara kendilerini yenilmez olduklarını hissettiriyor ve her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini düşünmeye başlıyorlar.

Anlık memnuniyet bekliyor

Yeni yapılan bir araştırmada, erkeklerin bir kısmından bikinili kadın fotoğraflarına, diğer kısmının ise manzara fotoğraflarına bakmaları istenmiş. Sonra her iki gruba şu soru yöneltilmiş: "Hemen mi para kazanmak istersiniz yoksa daha büyük bir miktar için beklemeyi mi tercih edersiniz?" Seksi fotoğrafları görenler hemen ödeme isterken, manzaraya bakanlar beklemeyi tercih etmiş.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.