Haber365 Ana Sayfa » Kadın » Erkeği Mutlu Eden 4 Gizemli Hareket

Erkeği Mutlu Eden 4 Gizemli Hareket

Erkeği Mutlu Eden 4 Gizemli Hareket
14.09.2012 Cuma 14:42
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 20813 Defa Okunmuştur
Erkekleri mutlu eden kadınların hareketleri...

MAKYAJ

Kadınların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebilir fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Kadınların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçip makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

ÇEKİCİ OLDUĞUNU DUYMAK

Kadınlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varıp, ona seksi bir söz söyleyebilir ya da ona sarılabilir.

SESSİZLİK

Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

TAVSİYELER

Kadınlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama gerçek ya da değil erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar. Eğer bu önerileri kadınlar dikkate alırsa bu erkekler için çok önemlidir çünkü onlara güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.