Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » Emine Erdoğan Özel Bir Hastaneye Ortak mı?

Emine Erdoğan Özel Bir Hastaneye Ortak mı?

Emine Erdoğan Özel Bir Hastaneye Ortak mı?
27.03.2013 Çarşamba 14:26
Bu Habere 5 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2476 Defa Okunmuştur
Bu iddiaya ilişkin açıklama Başbakanlık'tan geldi.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın, özel bir hastaneye ortak olduğu iddialarının doğru olmadığı bildirildi. 

Başbakanlık Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın “Medical Park” adlı özel hastaneye ortak olduğu iddiasının, son günlerde bazı basın-yayın organları tarafından tekrar ortaya atılmaya çalışıldığının gözlendiği belirtildi. Açıklamada, “Daha önce de defalarca açıklanmış olduğu üzere, Sayın Emine Erdoğan’ın anılan hastane ile herhangi bir ortaklığı asla söz konusu değildir” denildi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  01.04.2013 21:34
  ...
  erdoğan ailesi zaten zengindi.aktif siyaseten önce 20 sene ticaretle uğraşmış ve para için siyasi güce ihtiyacı olmayan bi ailedir.tanımadan atıp tutmayın mahalle karısı dedikoduları yapmayın.ayrıca anayasa mah. tarafından yolsuzlukla tescillenen tek parti chp dir.türkeş bile vefat edince çocuları mahkemelik olmadımı.darbe zamanı zengin olan aileler bankalar batınca yurtdışına kaçanlar askeriyeyi malı sayanlar hep düşman şimdi akp ye.inanın tayyibin en ufak açığı olsa ayağını kaydırırlar bu kadar düşmanı varken.darbe zamanının godamanları hala uğraşıyor işleri bozulunca
 • Misafir
  29.03.2013 14:30
  erdoğanın kazancı
  iş bankasını elinde tutan, bu cumhuriyeti biz kurduk ( sanki o zaman başka bir parti varmış ta) diye caka satanlara sorarsanız var, nereden kazanmış, ama Anayasa Mahkemesi tarafından Yolsuzluğu tescillenmiş tek parti chp dir. sormak lazım, o iş bankası neden chp nin. sormak lazım sayın merhum i. İnönü 1974 yılında vefat ettiği sırada çocuklarına ne kadar servet bırakmış,
  ........................
  Erdoğan' ın kazancı diye milletin sinir uçlarına dokunup bu milleti tahrik edip oluşturulmaya çalışılan barış ortamını sabote edeceğinize bu ülke için bi şey yapın ve en azından SUSUN.
  ...............................
 • Misafir
  27.03.2013 21:45
  bilmeyen var mı??
  sağır sultan bile duydu...
 • Misafir
  27.03.2013 20:12
  ortaklık
  emine hanım değil kardeşi ortak
 • Misafir
  27.03.2013 18:26
  merak
  Erdoğan ailesi bu kadar parayi nasil kazanmiş merak ediyorum.