Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Dünyanın En Şişman İnsanı (Galeri)

Dünyanın En Şişman İnsanı (Galeri)

Dünyanın En Şişman İnsanı (Galeri)
03.01.2013 Perşembe 10:52
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 124559 Defa Okunmuştur
Bir zamanlar dünyanın en şişman insan unvanını elinde tutan adam, tam 285 kilogram verdi. Şimdi sıra, sarkmış derilerini toparlamakta..
51 yaşındaki Paul Mason tam 444 kilogramdı. İngiliz adam sıkı bir diyet ve ameliyatla tam 285 kilogram verdi. Şimdi ameliyatla sarkmış derilerini aldırıp sağlıklı bir insan gibi yaşamaya devam edecek.

Mason bir zamanlar, günde 20 bin kalori tüketiyordu. İki yılda iki ameliyat geçirerek yağları alındı. Şimdi kilosu sabit bir duruma gelene kadar ameliyat olmayacak.

Kilo verdikten sonra sarkan derilerinin yürüyüşünde zorluk çıkardığını söyleyen Mason, ameliyatla onların alınması gerektiğni belirtti. Özellikle dizinin gerisindeki deri yürüyüşe büyük engel.

Mason şimdi deneyimlerini bir kitapta toplamaya çalışıyor. Bu kitapta insanlara yeme bozukluğu ile ilgili önerilerde bulunacak.

Mason artık mücevher sektöründeki işine yeniden dönmek istiyor. Artık tekerlekli sandayleye daha fazla ihtiyacı olmadığını, yürüyerek işlerini halletmek istediğini söyleyen Mason, babası öldükten sonra kiloları aldığını belirtti.Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.