Haber365 Ana Sayfa » Spor » Dilara Gönder Canlı Yayında Özür Diledi (Video)

Dilara Gönder Canlı Yayında Özür Diledi (Video)

Dilara Gönder Canlı Yayında Özür Diledi (Video)
26.03.2012 Pazartesi 17:17
Bu Habere 7 Yorum Yapıldı
Bu Haber 15298 Defa Okunmuştur
NTVSpor'un güzel spikeri Dilara Gönder canlı yayında Fenerbahçe camiası ve taraftarından özür diledi.
Deneyimli sunucu Dilara Gönder NTVSpor 17:00 bültenini sunduğu sırada Fenerbahçe camiasından ve taraftarından özür diledi.

CEV Avrupa Şampiyonu Voleybol Takımı Fenerbahçe Universal’i karşılamak için sabaha karşı havalimanına gelen Fenerbahçeli taraftarlar hakkında spiker Dilara Gönder'in ’Olay çıkarmak için gelen taraftarlar’ şeklinde yorum yapınca Sarı Lacivertli Kulübün yöneticisi Hakan Dinçay telefonla canlı yayına bağlanıp tepki gösterdi.

Dinçay, yapılan yorumu sert bir şekilde eleştirerek, "Taraftarımız olay çıkarmak için değil takımının yanında olmak için oradaydı" dedi.

DİLARA GÖNDER CANLI YAYINDA ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan olayın bir kaç dakika sonrasında yayına dönen ünlü spiker, "Amacım Fenerbahçe Kulübü'nü ve taraftarlarını üzmek değildi. Benim amacım sadece şiddeti kınamaktı. Hem taraftarlardan hem de Fenerbahçe Kulübü'nden özür diliyorum. Umarım beni anlayışla karşılarsınız." dedi.

DİLARA GÖNDER'İN BU SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

İŞTE KULÜBÜN SİTESİNDEKİ O AÇIKLAMA

"Kulübümüz yöneticilerinden Hakan Dinçay, Avrupa Şampiyonu Takımımız Fenerbahçe Universal’i karşılamak için sabaha karşı havalimanına gelen taraftarlarımız hakkında ’Olay çıkarmak için gelen taraftarlar’ şeklinde yapılan yorumu sert bir şekilde eleştirerek, "Taraftarımız olay çıkarmak için değil takımının yanında olmak için oradaydı" dedi.

NTVspor’un yayınına telefonla katılarak açıklamalar yapan Hakan Dinçay, Başkanımız Aziz Yıldırım’ın profesyonel futbol dışında amatör şubelere yaptığı yatırımın; her türlü olumsuz koşula rağmen, uluslararası platformlarda da meyvelerini vermeye başladığını kaydetti."

Canlı yayında yaşanan bu gerginlik, sosyal medyaya da taşındı. Hakkında onlarca yorum yapılan ve eleştirilen Dilara Gönder, twitter'da Trending Topic (TT) oldu. Ayrıca , Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinden açıklama yayınladı.

Gönder bu Tweetleri sonrası oldukça sert eleştirilere maruz kalmıştı:

- "Olaylari cikaran taraftar ya da polistir diye ayirmamak gerek.her olayin iki tarafi var birbirini atesleyen..sonuc ne gerek var???"
- "Polisin gosterdigi siddeti kimse desteklemez..ama bu siddetin olma ihtimalini bilen bilincli taraftar da olayi koruklemez.."

- "Orada degildim sadece arbedeyi gordum yani sadece taraftari suclamiyorum fakat siddet goruntusu bile artik bunaltiyor.."

Kaynak: Haber365
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.03.2012 13:44
  Dev aynası(!)
  Kendini ve kendisini ait olduğunu sandığı külübün ülkede sevilmeme nedeni işte budur herkese ve herşeye tepeden bakmak ne demek herkes özür dileyecek herkes haddini bilecek yeter artık bıktık sizin kompleksli davranışlarınızdan düşün bu ülkenin yakasından.
 • Misafir
  27.03.2012 11:55
  ;:)
  Bu ntvspor fenerin ikinci kanalı zaten.Musa sow'u alan adam kanalın sahibi.İsmini değiştirsinler bence fb2 tv yapsınlar.
 • Misafir
  27.03.2012 02:35
  !!
  helal dilara iyi demişsin diline sağlık.düşünce zekası olan insan saten bu olayların bir taraftarın çıkarmayacağını bilir.o kadar şehidin öldüğü bir zamanda böyle bir olayın çıkması manidar.o çevik kuvvet ekibindeki bir memurda benim arkadaşım elinde fener bayrağı taşıyan kişilerin montunun altında sarı kırmızı yeşil renkli kıyafet giydiklerini söylüyor.özür dilememen gerekirdi sözlerinde bir sakınca yok.ntv spor a yazık o yayın yönetmenine yazık senden böyle bir şey istediği için.herkes kendinde gördüğünü yakıştırır yarası olan gocunur.
 • Misafir
  26.03.2012 23:59
  tebrikler
  gün gelecek bu ülkede kimler fenerbahçeden özür dileyecek görüp şaşıracaksınız.Artık her alanda varız.bu böyle biline..
 • Misafir
  26.03.2012 23:28
  ...
  Dilara Gönder bildiğim en iyi spor spikerlerindendir . Fenerliler sürekli açık aradığı için hemen tepki göstermişler . Oraya gelen taraftarda olay çıkarmasın arkadaşım . 100 taraf geldiyse 10 tanesi olay çıkarmaya gelmiştir ve çıkarmıştır abartmanın anlamı yok
 • Misafir
  26.03.2012 21:39
  yapmaa
  yapma dilara bari sen uyma bu iftiracılara
 • demirozfm
  26.03.2012 17:34
  fenerli
  özür dilemek erdemdir tebrikler... bu yıl fenerbahçe pkk nın maruz kalmadığı şiddete maruz kalırken yapılanlar yapılmayanlar eksikler fazlalar doğrular yanlışlar kısacası hiç bir hareket unutulmayacaktır