Haber365 Ana Sayfa » Gündem » Bahçeli: Burnu Kesik BMC Gibi

Bahçeli: Burnu Kesik BMC Gibi

Bahçeli: Burnu Kesik BMC Gibi
26.03.2014 Çarşamba 15:36
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 630 Defa Okunmuştur
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mitingde, "bozkurt" işareti yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı esprili bir dille eleştirdi.
MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli, Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde halka hitap etti.

BOZKURT İŞARETİ ÖYLE DEĞİL, BÖYLE YAPILIR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, mitingde, ‘bozkurt’ işareti yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç‘ı esprili bir dille eleştirdi.

Eliyle ‘bozkurt’ işareti yapan Bahçeli, ”Aranıza masum masum gelip, hele hele şimdi şu kurdu yapmayan kaldı mı? Bize göre kurt şudur. Ama bunlar yaparken şöyle yapıyor, burnu kesik BMC gibi. Bu kurtu bu şekliyle yapanlar kimler? Amerika’da heavy metalciler yapıyor. Bush’un kızı da bunu yapıyor” dedi.

Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.03.2014 20:15
  OTURUN DÜŞÜNÜN
  SENİN İŞARETİN BATSIN BAL YAPMAZ ARI GİBİSİN İŞARETİ BIRAK ÜLKE HAYRINA BİŞEYLER SÖYLE HEPSİ BİRLEŞMİŞ ERDOĞANI KARALIYOR TUTMADI AVCUNUZU YALAYIN YÜZDE KIRKIN ÜZERİDE ERDOĞANIN OYU VAR ÇATLAYIN KASETLERDE TUTMADI OTURUN BİR GÜZEL DÜŞÜNÜN BİZ NERDE HATA YAPTIK DİYE
 • Misafir
  27.03.2014 14:28
  proje
  arkadaş iki proje üret ülke yönetimine talipsiniz hala işaretle uğraşıyorsunuz.
 • Misafir
  26.03.2014 16:11
  işarete degil işareti yapanabak
  Tavsiye;çıkmış oldugu bütün mitinklerde 9 ışıgın anlamını anlatsa insanlara,inanıyorum daha mütiş bir çıkış yakalardı.ama bilmiyorki ne anlatsın.