Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Derya Şensoy'dan Çağatay Ulusoy İtirafı

Derya Şensoy'dan Çağatay Ulusoy İtirafı

Derya Şensoy'dan Çağatay Ulusoy İtirafı
20.11.2013 Çarşamba 15:10
Bu Habere 4 Yorum Yapıldı
Bu Haber 8619 Defa Okunmuştur
Doksanlar dizisinin başarılı oyuncusu Derya Şensoy'dan samimi açıklamalar..
TV8'de ekrana gelen Salih Keçeci ile Pelin Çini'nin birlikte sunduğu 'Aramızda Kalsın'ın bugünkü konuğu genç oyuncu Derya Şensoy oldu. Dobra açıklamalarıyla dikkat çeken Şensoy, ilginç yorumlarıyla da şaşırttı.

ŞİİR KİTABI YAZMAYI DÜŞÜNÜYORUM

Şiir kitabı yazmayı düşünüyorum. New York'ta babamın şiir kitabını çok okurdum. Bir gece babama bir şiir yazdım. Babam da cevaben bir şiir yazdı. Ordan beri bir şiir durumum var.

BEN GÖKHAN'I SEÇERDİM

O Ses Türkiye jürilerinin çok güzel bir enerjileri var. Acun'la diyalogları da çok güzel. Ben yarışmaya katılsam ve jüri üyelerinin hepsi dönse sanırım Gökhan'ı seçerdim.

İÇİMDE BİR ÇİRKEF TARAF VAR

Birol Hoca annemle konuşmuş. Sonra bizi çağırdılar görüşmeye. Benim öyle bir düşüncem yoktu ablamın vardı oyunculuk planları. Ben takı tasarımı, sahne, dekor tasarımı ve resim üzerine bir şeyler düşünüyordum. Proje ve isimler çok doğru geldi bana ben de neden olmasın diye denemeye karar verdim. Tuğba karakteri bana benziyor aslında. Antipatik demek istemiyorum ama içimdeki sempatik tarafı ve çirkefliği gördüler sanırım. Benim içimde de zaman zaman ortaya çıkan bir çirkef var.

SOKAKTA HERKES BANA 'CANISI' DİYOR

Herkes bana sokakta canısı diye sesleniyor. 'Canısı artık üzme Mustafa'yı' diyorlar sürekli. İnsanımız dizileri gerçek hayata yorumlamayı çok seviyor.

İNSANLAR ÖNYARGILI

Ünlü anne ve babanın çocuğu olmak kesinlikle zor. İnsanlar çok önyargılılar. Ama tanıyınca hiç de öyle olmadığını anlıyorlar. Sürekli size şımarık muamelesi yapıyorlar. Amerika ablamla benim için terapi gibi oldu. O süreçte bizi unutmuşlardı, arada bir geldiğimiz için magazinciler fark bile etmiyorlardı bizi.

HAKKIMDA SENARYO YAZIYORLAR

Hakkımda çıkan haberlere sinirlenmiyorum. Çıkışta beni bekleyen magazincilere de kızmıyorum, çünkü öyle bir meslek var. Ama mikrofon dayadıklarında hiç konuşmam, 'İyi akşamlar' der geçerim. 'İyi akşamlar arkadaşlar' demem çünkü arkadaş değiliz. Benim dilimin kemiği yok, kalp kırabilirim o benim kalbimi kırarsa.

Bir sürü senaryolar çıkıyor ortaya. Aynı gün iki kişiyle adım çıkıyor. Magazinciler sürekli hakkımda senaryo yazıyorlar. Benim mekanın arka kapısından çıktı diye photoshoplanmış resmim var, ben hayatımda hiçbir mekandan arka kapıdan çıkmadım oysa.

Türkiye'de 23 yaşında bir kız çocuğuyum. Bunu bilip bu haberleri ona göre ortaya atarsa arkadaşlar çok mutlu olurum. Hayatımda hiç görmediğim bir isimle, yakın arkadaşım Çağatay Ulusoy'u aldatıyormuşum. Yok artık. O gün, hayatımda ilk kez anneme 'Birilerini ara' dediğim gündür.

Şu çok çirkin. Bir gün benim erkek arkadaşım olduğunda ben zaten onunla ayrı ayrı çıkıp aman duymasınlar, çekmesinler dediğim zaman erkek arkadaşıma çok büyük bir ayıptır bu. Ya ben o erkek arkadaşımdan utanıyorum ya da burada başka bir sorun var demektir. Benim büyük ayıbımdır bu.

ÇAĞATAY TANIDIĞIM EN DÜZGÜN İNSANLARDAN

Bizim gerçekten gittiğimiz belli yerler var magazinden uzak. Ama olay o boyutu geçti. Gazeteciler olmasa yan masadaki insanlar çekip yolluyor.

Ben Serenay'la da tanışıyorum, Çağatay da yakın bir arkadaşım ve Çağatay'ın hayatına, yaşam tarzına çok dikkat ettiğini biliyorum. Ve çıkan bazı haberlerin onu üzdüğünü biliyorum. Gerçekten benim tanıdığım en saygılı, en düzgün insanlardan birisi.

Çok iddialı haberler yapılıyor. İnsanların yaşamını etkileyen olumsuz haberler yapılıyor. Haberi yapanların biraz düşünmesi gerek. Genç insanlarız biz sonuçta.

EĞLENCELİ BİR ÇOCUKLUK GEÇİRDİM

Çok eğlenceli bir çocukluk geçirdim. Sahne, kostümler, tiyatro oyunları ve ışıklar altında geçti çocukluğumuz. Tiyatro oyunları oynar, sahneye çıkar, şarkılar söylerdim.

ANNEMİN DE BABAMIN DA KIZIYIM

İçimde bir Ferhan Şensoy var evet. Babamın da kızıyım, annemin de kızıyım. Dilimin kemiksiz oluşu babama benzer, fiziksel anlamda da babama benzetiliyorum. Ama el becerilerim olsun, tamamen Derya Baykal genleri.

BİZ İYİ BİR AİLEYİZ

Anne babamın ayrı kalması beni hiç etkilemedi. Babam o zaman bana 'Biz bir aileyiz, annenizle ayrılıyoruz ama hep aile olarak kalacağız' demişti nitekim aile olarak da kaldık. O nedenle ayrılmaları bizi çok etkilemedi. Hissettirmemek için çok uğraştılar.

BABAM PAMUK GİBİDİR

Babamı hiç sinirli görmedim. Herkes öyle sansa da, hiç sinirli bir adam değildir. Pamuk gibi bir adamdır oysa babam.

AMERİKA'NIN RAHATLIĞINI ÖZLÜYORUM

Amerika'yı çok özlüyorum. Ama Amerika'da olduğum süre boyunca Türkiye'ye dönmek için gün saydım. Ailemden uzak kalmayı seven birisi değilim çünkü. Orada tabii ki daha rahat bir hayatım vardı. Kimse kimsenin hayatına karışmıyordu. Bir erkekte beni en çok etkileyen şey zekadır.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  20.11.2013 20:27
  ...
  Yakışmıyorsunuz zaten..
 • Misafir
  20.11.2013 17:24
  SEVINDE KIMSEYI SOYLEME
  COCUKLARA KOTU ORNEK OLANLARA OVGULER YAGDIRAN ONUN GIBIDIR.
 • Misafir
  20.11.2013 16:31
  !!!!!
  iyi çocuk ama kötü alışkanlıkları var. gizem karaca gibi arkadaş kurbanı olmada.
 • Misafir
  20.11.2013 16:28
  bu sene, söylemezsem olmaza transfer olduk
  salih keçeci değiştirilsin ya kanalı tıkladığım anda tüylerim diken diken. çok itici bir adam