Haber365 Ana Sayfa » Medya » Deniz Yıldızı Dizisinde Mert (Koray Erkök) Öldü

Deniz Yıldızı Dizisinde Mert (Koray Erkök) Öldü

Deniz Yıldızı Dizisinde Mert (Koray Erkök) Öldü
08.10.2011 Cumartesi 15:46
Bu Habere 5 Yorum Yapıldı
Bu Haber 11732 Defa Okunmuştur
Deniz Yıldızı dizisinin önemli karakterlerinden Mert (Koray Erkök) öldü.
Fox Tv'nin en çok izlenen yayınlarından olan gençlik dizisi Deniz Yıldızı dizisinin önemli karakterlerinden Mert (Koray Erkök) öldü. Bu gelişme sonucunda bir çok dizi sever büyük şaşkınlığa yaşadı. 2 sezondur Deniz ve Mert aşkına odaklanan izleyici, bu ani ölüm karşısında internet ortamında tepkilerini ve üzntülerini paylaştılar.

Konu gereği Mert'in beyin ölümü gerçekleşti ve onu seven herkes perişan bir şekilde bu durumu anlamaya çalıştı. Bu dakikalarda Demir'in de acil olarak kalp nakli yapılması gerekiyordu. Aile zor bir kararla beyin ölümü gerçekleşen Mert'in organlarını bağışladı ve Demir'in hayata dönmesini sağladı.

Peki şimdi ne olacak? Mert gibi Deniz de ölecek mi? Hala komada olan Deniz şayet komadan çıkarsa, Mert ölümü ile nasıl yüzleşecek? Bütün bu soruların cevabını hafta içi her gün Fox Tv'de yayınlanan Deniz Yıldızı dizisinde bulabilirsiniz.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  26.10.2013 00:13
  misafir
  adam ölmüş biri diyo ki yönetmen çare bulsun
 • Misafir
  17.07.2012 23:56
  yok artık
  dizinin en sevilen karakterini öldürüyorlar sonrada dizi bile olsa annesi babası arkadaşları hiç olmamış gibi davranıyor hadi ya biraz gerçekçi olun
 • Misafir
  09.11.2011 20:47
  ceren
  koray abi lütfen gel seni çok özledik seni çok seviyoruz lütfen gel geri gel
 • Misafir
  12.10.2011 16:51
  mert gelsin lutfennnnn
  çok çok kötu oldu mert geri gelsin lutfen ne olur gelsin
 • Misafir
  10.10.2011 11:56
  esen
  olmaz böyle şey diziye renk katan mert, mert olmadan dizinin güzelliği olmaz, lütfen yönetmenler bu konuya bir çözüm getirsin, diziyi severek izliyorsun, sonra en sevilen dizi kahramanı ölüyor,allah göstermesin gerçek bir ölüm olsa ona diyeceğimiz yok, ama filim olunca böyle sahneler bana çok saçma geliyor yönetmenlerden ricam bu konuyla ilgilensinler.