Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Defne Joy Foster Mezarı Başında Anıldı

Defne Joy Foster Mezarı Başında Anıldı

Defne Joy Foster Mezarı Başında Anıldı
02.02.2012 Perşembe 17:11
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3612 Defa Okunmuştur
Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster ölümünün birinci yıl dönümünde Zincirlikuyu'daki mezarı başında anıldı.
Kızı Defne Joy Foster için yasin okutan ve dua eden anne Hatice Foster göz yaşlarına hakim olamadı. Ayakta durmakta zorlanan Hatice Foster, kızı Defne Joy Foster'in mezar taşına kapanıp, 'Kızım için Allah rahmet eylesin diyemiyorum, adalete güveniyorum annem' dedi.

Geçtiğimiz yıl gece Beyoğlu'ndaki bir gece klubünün çıkışı son kez olarak görüntülenen ve arkadaşı Kerem Altan'ın evinde geçirdiği rahatsızlık sonrası yaşama veda edip ardında bir dolu soru işaretleri bırakan Defne Joy Foster, ölümünün birinci yılında Zincirlikuyu'ndaki mezarı başında anıldı.

Ölümünün ardından otopsi raporları yayınlanan ve ölümündeki sır perdesi ve sorumlu kişiler aydınlatılamayan Defne Joy Foster'ın cenazesine eşi İlker Yasin Solmaz katılmazken, kızının mezarı başına kapaklanan anne Hatice Foster; 'Ben bir fotoğrafını bu taşın üzerine koyun dedim, ölmeden görmek istiyorum, Yasin koydurmak istemedi' dedi.

Defne Joy Foster'in en yakın arkadaşlarından anma törenine katılan Özgür Aras; Defne Joy Foster'ın en yakın sürede fotoğrafının mezar taşına yapıştırılacağını söyledi. Defne Joy Foster'ın annesi Hatice Foster'dan bir fotoğraf seçmesini ve kendisinin bu fotoğrafını mezara yapıştıracağını söyleyen Özgür Aras, mezarlığa Defne Joy Foster'ın avukatı Ayşegül Mermer ile geldi.

Ben arkadaşı olarak geldim

Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından Foster'ın annesinin de takip ettiği davada avukatlık yapan Ayşegül Mermer, dava süreci hakkında soru sorulması üzerine, 'Ben bugün buraya Defne'nin arkadaşı olarak geldim, herhangi birşey söylemek ve açıklamak istemiyorum' dedi.

Zincirlikuyu mezarlığı hocasının okuduğu Yasin ve ardından edilen dualarla anılan Defne Joy Foster için mezarlığa gelen isimler arasında, Foster'ın yakın dostu Ece Uslu da vardı. Anne Hatice Foster'a sarılıp dua eden Ece Uslu 'Çok üzgünüm bundan sonra ne desek boşuna, Defne artık yok' dedi.

Kimseye kırgın değilim

Okunan duaların ardından Ece Uslu'nun kolunda mezarlıktan ayrılan anne Hatice Foster, ''Birilerine kırgın mısınız?'' sorusuna 'Kimseye kırgın değilim, hem kırgın olsam ne olur bu kızımı geri getirebilir mi? Kızımın ardından, Allah rahmet eylesin diyemiyorum' dedi.


Kaynak: Haber365 / Özel
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  04.02.2012 09:53
  :(
  Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar..
 • Misafir
  04.02.2012 09:48
  -------------
  kadin erkek öldügünde evlenmiyorda erkek evlenmek icin sebep üretiyor olan defneye oldu Allah rahmet eylesin vah gidene geride kalana birsey olmuyor unutuluyor iste aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar dememisler bosuna
 • Misafir
  03.02.2012 18:26
  Allah rahmet eylesin
  Allah rahmet eylesin defneye,wahsen tanimasamda onu cok telvizyondan tanidim ve cok sevdim. Ama onun anma toreninde neden cok az insan vardi? Hani nerde onu cok seven arkadaşlari,kocasi,demek onu 1 yilda unutacak kadar az seviyomuwlar ............neyse ne kadar konuşsak boş nasil olsa defne artik yok,allah annecigine sabir versin;(