Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Damat Önce Sağdıcı ve Gelini Sonra Kendini Vurdu!

Damat Önce Sağdıcı ve Gelini Sonra Kendini Vurdu!

Damat Önce Sağdıcı ve Gelini Sonra Kendini Vurdu!
22.12.2010 Çarşamba 10:12
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 385 Defa Okunmuştur
Düğün töreninde "konuklara bir sürprizim var" diyen damat, yeni evlendiği eşini ve en iyi arkadaşı olan sağdıcı tabancayla vurarak öldürdü. Gelinin yakınları şokta...
     Brezilya’da önceki gün yapılan bir düğün töreni damat, gelin ve sağdıcın ölümüyle sonuçlandı. Recife kentinde yapılan düğünde satış uzmanı olan 29 yaşındaki Rogerio Damascena, 25 yaşındaki avukat sevgilisi Renata Alexandre Costa Coelho ile evlendi. Çiftin gayet neşeli olduğu törenin sonunda ise damat ölüm saçtı. “Size bir sürprizim var" diyen damat, babasının aracına sakladığı silahı alarak gelini ve sağdıcı Marcelo Guimaraes’i başından vurdu. Gelinin kardeşini de vuran damat silahı kafasına dayayarak intihar etti.

     Gelin ve sağdıç olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan damat tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kurşunun sıyırdığı gelinin erkek kardeşi ise hastanede ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Polis, elde ettiği bilgiler doğrultusunda damadın olayı daha önceden planladığını açıkladı. Damadın sağdıç ve gelin arasında daha önce olan bir aşk ilişkisini son anda öğrendiği söylentileri dolaşıyor. Şoka giren gelinin yakınları, “Rogerio, gayet normal bir insandı. Böyle bir şeyi nasıl yaptığı anlayamıyoruz, şoktayız” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Vatan
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.