Haber365 Ana Sayfa » Medya » Cumartesi Akşamı Bu Dizi ve Filmler Kaçmaz!

Cumartesi Akşamı Bu Dizi ve Filmler Kaçmaz!

Cumartesi Akşamı Bu Dizi ve Filmler Kaçmaz!
30.04.2011 Cumartesi 16:07
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1000 Defa Okunmuştur
30 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek yapımların yayın saatleri ve televizyon kanalları şöyle:
Hayalet Sürücü"Ghost Rider"

Yönetmen : Mark Steven Johnson
Oyuncular: Nicolas Cage, Eva Mendes, Peter Fonda, Raquel Alessi
Kanal : KanalTürk
Saat : 19:50

KONUSU : Johnny Blaze, tehlikeli motorsiklet sahnelerinde oynayan bir dublördür. Beklenmedik olaylar sonucu babası ve kız arkadaşının hayatı karşılığında ruhunu şeytana satar, ancak bu değiş tokuş onu geceleri ortaya çıkıp intikam alan şeytani ve lânetli bir ruha dönüştürür.

Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, geceleri ise kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya kararlıdır. Artık o motorunu cehennemin ateşiyle alev alev sürmektedir.

Ev Hapsi "100 Feet"

Yönetmen : Eric Red
Oyuncular: Ed Westwick, Famke Janssen, Bobby Cannavale, Michael Paré
Kanal : Star TV
Saat : 23:00

KONUSU : Marnie Watson, hapishaneden şartlı tahliyeyle salınır. Kendisine karşı şiddet uygulayan kocasını öldürdüğü için hapishanede belirli bir süre geçirmiştir. Hapishaneden nefsi müdafaa ile salınmıştır. Ancak şimdiki durumu da ev hapsidir, ayak bileğinde elektronik bir cihaz vardır. Bu cihaz evden 100 adımdan fazla uzaklaşmasını engellemektedir. Ancak evde büyük bir sorunla karşı karşıyadır. Ölü kocasının hayaleti hala evdedir ve tek istediği şey intikamdır.

Charlie'nin Çikolata Fabrikası "Charlie and the Chocolate Factory"

Yönetmen : Tim Burton
Oyuncular: Johnny Depp, James Fox, Christopher Lee
Kanal : tv8
Saat : 21:00

KONUSU : Fakir bir aileden gelen Charlie Bucket, zamanının çoğunu, çoğu zaman elde edemediği çikolataların hayalini kurmakla harcamaktadır. Willy Wonka adındaki popüler çikolata imparatorunun, kendine bir veliaht araması sebebiyle düzenlediği yarışma, onun hayatını değiştirecektir.

Göklerin Hakimi "The Aviator"

Yönetmen : Martin Scorsese
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Kate Beckinsale, John C. Reilly
Kanal : TRT1
Saat : 23:05

KONUSU : 20. yüzyılın ortalarında Amerika Birleşik Devletleri'nin en zengin iş adamlarından olan Howard Hughes'in 1920 ile 1940'lı yıllar arasındaki yaşamını anlatıyor. Hırslı ve risk almayı seven bir insan olan Hughes, aynı zamanda film yapımcısıydı. Filmde Hughes'in havacılık tutkusuna, aşklarına ve mükemmeliyetçi yönüne de vurgu yapılıyor.

Düşler Ülkesi "Finding Neverland"


Yönetmen : Marc Forster
Oyuncular: Johnny Depp, Kate Winslet, Dustin Hoffman, Julie Christie, Radha Mitchell, Freddie Highmore
Kanal : Kanal D
Saat : 04:00

KONUSU : Her şey, başarılı İskoç yazar J. M. Barrie'nin yeni oyununun, kibar İngiliz sosyetesi tarafından beğenilmemesiyle başlar. Dehasına karşın aynı konulardan sıkılmış olan Barrie'nin yeni bir ilham perisine ihtiyacı vardır. İlham perisi ise, köpeğiyle birlikte Londra'nın Kensington Bahçeleri'nde yaptığı günlük yürüyüşlerinden birinde karşısına çıkar: Babasız kalmış dört çocuk ile dul kalmış güzel bir anneden oluşan Llewelyn Davies ailesi.

Asabi büyükanne Emma du Maurier ve Barrie'nin eşinin karşı çıkmasına rağmen, Barrie aileyle yakınlık kurar. Çocuklarla oyunlar oynar, onlarla birlikte kılıktan kılığa girer. Yamaçları bir gemiye, sopaları bir kılıca, uçurtmaları bir periye, Llewelyn Davies ailesinin çocuklarını da "Neverland'in Kayıp Çocukları"na dönüştürür.

Çocukluğun maceracı ruhu ve bunun yarattığı heyecanlar sayesinde, Barrie'nin en cüretkâr ve ünlü başyapıtı "Peter Pan" ortaya çıkar.

Konakta düğün var!

Kavak Yelleri


Kanal : Kanal D
Saat : 22:30
Mine, Deniz'in herkesten gizli şip-şak fotoğrafçılık yaptığını öğrenir ve Deniz'e destek olur. Deniz, Mine ile hayatını düzene sokmaya karar verir ve Mine'ye evlilik teklifinde bulunur.

Özge, ikisinin evleneceğini öğrendiğinde ruhsal dengesini tamamen kaybeder. Evliliği engellemek için sıra dışı bir plan yapar.

Aslı yeni mahallesine alışmaya çalışırken, mahalleli Aslı'yı hemen kabullenemez. Ayhan, Haluk ve Gülçin, bu süreçte, Aslı'ya destek çıkarlar. Güven'in aklı ise Aslı'dadır. Aslı'yı düşünmemek için kendini işine verir.

Mine ve Deniz'in nikahına gitmek için hazırlanan Aslı, hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Hayatının en beklenmedik ve en büyük sürprizi Aslı'yı beklemektedir.

Suna, Zafer'i affedecek mi?

Kızım Nerede?


Kanal : atv
Saat : 23:00
Zafer'in ihaneti, Suna'yı derinden yaralar. Bahadır ise Zafer'in itirafından habersiz, iplerin hâlâ elinde olduğuna inanmaktadır. İpek, kocasını korumaya çalışmasının bedelini çok ağır öder. Kağan, yeni bir ipucunun peşinden koşarken Neslihan, ona karşı olan duygularını saklayamaz.

Elif'in durumu giderek kötüleşmektedir. Kemal'in seçme şansı kalmamıştır. Zafer, Suna'yla arasını düzelttiğinde her şeyin yoluna gireceğine inanmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir delil Zafer'i hem şüpheliler listesinin en başına taşır hem de Suna'yla ilişkilerini dönüşsüz bir yola sokar.

Kemal kıskançlık krizine giriyor!

Yahşi Cazibe

Kanal : atv
Saat : 20:00
Cazibe'nin eski nişanlısı Baycan, İstanbul'a yerleşme kararı almıştır. Bunu duyan Kemal'de Cazibe'yi kaybetme endişeleri baş gösterir. Cazibe de Kemal'i yola getirmek için Baycan kozunu kullanmaya karar verir.

Öte yandan Hulusi, Simge'nin burnunu sürtmek için yeni bir yol bulur ve Simge'ye kendisini evlatlık aldıklarını ve asıl ailesinin artık kızlarını geri istediğini söyler. Barış ise Kemal'den habersiz, Baycan'ı yanına ev arkadaşı olarak alır. Simge yüzünden Kemal'le kavga eden Cazibe, evi terk edip bir geceyi dışarıda geçirince Kemal kıskançlıktan çılgına döner.

Petrol Kralı, Dilek'e talip oluyor!

Akasya Durağı

Kanal : Kanal D
Saat : 20:00
Sinan, Osman'dan habersiz Dilek için bir gazinoda şarkıcılık işi bulmuştur. Dilek şarkı söylerken mekana bir Arap petrol kralı ve oğlu gelirler. Delikanlı Dilek'i görür görmez aşık olur ve onunla evlenmek ister.

Kendine iş arayan Hüso, eşek kılığında reklam ilanı dağıtan bir hemşerisi ile karşılaşır. Hemşerisi Hüso'ya bu işin çok kolay olduğunu üstelik iyi para kazandığını söyler. Bu fikir Hüso ile Fiko'nun hoşuna gider ve soluğu işveren ajansta alırlar.

Arif'in sevgilisi Merve bikinili halde eski sevgilisi ile bir çekime katılınca Arif kıskançlık krizine girer ve ortalığı dağıtır.

Ünlüler yaşam savaşı veriyor!

Survivor: Ünlüler - Gönüllüler

Kanal : Show TV
Saat : 20:00
Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaştığı Survivor'da ünlülerin mücadelesi ekrana geliyor. Her biri kendi alanında başarılara imza atmış ünlülerin hayatta kalmak için gösterdiği çabalara tanık oluyoruz.

Dominik Cumhuriyeti'nde zorlu doğa şartlarında gerçekleşen Survivor: Ünlüler-Gönüllüler'de herkesin yakından tanıdığı isimler büyük ödül için yarışıyor. Survivor'ın ünlüler kadrosunu Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Asena, Ebru Destan ve Derya Büyükuncu oluşturuyor. Onların rakipleri ise halktan seçilen Taner, Taçmin, Tefik, Ceyda ve Gökhan oluyor.

Yıllardır hiç düşürmediği enerjisiyle ekranda!

Disco Kralı

Kanal : Kanal D
Saat : 00:30
Disko Kralı tiryakilerini bu sezon da muhteşem şovlar ve eğlence dolu saatler bekliyor.

Disko Kralı; başka hiçbir yerde aynı masanın etrafına oturamayacak konukları, "medya arkası", yeni oyuncuları, canlı performansları, skeçleri, telefon bağlantıları ve soruları ile ekrana geliyor. Okan Bayülgen ise yüksek enerjisi ve elektrikli testeresiyle, izleyicilerine keyifli saatler yaşatmayı hedefliyor.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    30.04.2011 23:13
    taraflılık
    bu taraflı haber nerden çıktı? madem cumartesi gecelerinin film ve dizileri mevzu bahis, atv'deki "yahşi cazibe" ile star'daki "izmir çetesi" niye listede yok?