Haber365 Ana Sayfa » Medya » Cuma Akşamı Televizyonda Dizi ve Sinema Şöleni

Cuma Akşamı Televizyonda Dizi ve Sinema Şöleni

Cuma Akşamı Televizyonda Dizi ve Sinema Şöleni
04.03.2011 Cuma 15:56
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 3020 Defa Okunmuştur
4 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek yapımların yayın saatleri ve televizyon kanalları şöyle:
Kanal D:
20.00: Hanımın Çiftliği

22.30: Beyaz Show

Show tv:

20.00: Adını Feriha Koydum

23.00: Türk Malı

Star Tv:

20.00: Geniş Aile

23.00: Komedi Dükkanı

Atv:

20.00: Çocuklar Duymasın

22.30: Gönülçelen

Fox:
20.00: Canan

22.30: Rengarenk

Teksas Katliamı: Başlangıç "The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning"

Yönetmen : Jonathan Liebesman
Oyuncular: Jordana Brewster, Matthew Bomer, Diora Baird, Matthew Bomer
Kanal : Show TV
Saat : 01:30

KONUSU : 1939 yılında, Texas'ta bir mezbahada çalışan bir işçi kadın kürtaj esnasında ölür. Deforme olmuş bebeği bir çöp konteynırına atılır ancak onu bulan bir dilenci evine götürüp büyütür. Aradan yıllar geçer. Thomas adını alan bebek, psikolojik problemlerine rağmen Hewitt ailesi tarafından yetiştirilir. Thomas da kasabadakilerin çoğu gibi mezbahada çalışmaktadır. Ta ki 1969 yılında mezbaha iflas edip kapanacağını duyurana dek...

Herkes yeni iş arayışları içinde kasabayı terk edince, meydan mezbahadaki işçi başını henüz öldürmüş olan Thomas'a kalır. Bu esnada, Vietnam'a savaşmaya gönderilecek olan iki genç, kız arkadaşlarıyla son bir tatil yapmak için yola çıkar. Ancak arabaları bu metruk kasabanın yakınlarında kaza yapınca dört genç için kabus başlar.
Dünyalar Savaşı 2:

Yeni Saldırı "War of the Worlds 2: The Next Wave"

Yönetmen : C. Thomas Howell
Oyuncular: C. Thomas Howell, Christopher Reid, Kim Little
Kanal : KanalTürk
Saat : 22:15

KONUSU : Uzaylı yaratıklar insanlığı ele geçirme planlarını tamamlamak üzere dünyaya geri dönerler. Başlattıkları bu ikinci saldırı, insanlığı yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakacaktır.

İkinci dalga Marslılar Dünya üzerinde dolanırken; bir askeri birlik de Kızıl Gezegen'e cesur bir saldırı girişimine hazırlanır. İnsanlığın geleceği bir kez daha tehlikededir.

4. Seviye "The Summit"

Yönetmen : Nick Copus
Oyuncular: Mia Maestro, Rachelle Lefevre, Bruce Greenwood, James Purefoy
Kanal : atv
Saat : 01:10

KONUSU : Maria Puerta, oğlunu büyük bir ilaç firmasının Kolombiya'nın uzak bir bölgesinde gerçekleştirdiği yasa dışı ilaç deneylerinde kaybetmiş bir annedir.

Güvenebileceği tek arkadaşı, Kanada Başbakanı Adderly'nin kızı Leonie olan Maria, oğlunun ölümünün etrafındaki sır perdesini aralamak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için ondan yardım ister. Ama kendisini G8 Zirvesi için yapılan hazırlıkların ortasında bulur.

Elindeki tek silah, ölen oğlunun zehirli kanını taşıyan küçük bir tüptür. Bu sebeple umutsuz olan kadının yolu, Salgın Hastalıkları Araştırma Birimi'nin başında bulunan Thom Lightstone ile kesişir. Adalet arayan bu ikili, tüm insanlığın dikkatini bütün batı dünyasının geleceğini tehdit eden ve dünyanın en güçlü liderleri tarafından onaylanan biyolojik bir silaha çekmeye çalışır.

Dehşet Odası "Killing Floor"


Yönetmen : Gideon Raff
Oyuncular: Marc Blucas, Joel Leffert, Shiri Appleby
Kanal : CNBC-e
Saat : 01:00

KONUSU : En iyi korku romanlarını keşfetmekle ünlü New York'lu edebiyat menajeri David Lamont, kariyerinde adım adım zirveye yükselmektedir. Manhattan'da üç katlı bir çatı katına taşınması ile hayatı değişmeye başlar.

Bir süre sonra Lamont'un evine daha önce orada işlenmiş vahşice cinayetlerin fotoğrafları gelmeye başlar. Bu rahatsız edici fotoğrafların ardından her hareketinin takip edildiğini belgeleyen video kasetler de alan Lamont, kendini bir anda zekice yazılmış bir korku romanının baş karakteri olarak bulur.

16 Blok"16 Blocks"


Yönetmen : Richard Donner
Oyuncular: Bruce Willis, Mos Def, David Morse
Kanal : tv8
Saat : 19:45

KONUSU : Oldukça bunalmış görüntüsüyle hayattan bezdiğini ve yaptığı işten sıkıldığını fazlaca belli eden dedektif Jack Mosley'nin tek istediği eve gidip bir kadeh içki içmektir. Fakat NYPD'den yeni bir görev alır.

Koruma altındaki çenesi düşük bir tanığı, polis karakolundan sadece on altı blok ilerde olan mahkeme salonuna götürecektir. Genç adamın gevezeliği yetmezmiş gibi işin içine tanığın mahkemeye çıkmamasını sağlayacak olan mafya üyeleri de girince on altı blokluk yol tam bir cehenneme döner.

6. Gün"The 6th Day"

Yönetmen : Roger Spottiswoode
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Tony Goldwyn
Kanal : KanalTürk
Saat : 19:50

KONUSU : Yakın bir gelecekte her şey klonlanabilir fakat insan klonlamak yasaktır. Dünyanın en zengin ve güçlü insanlarından biri olan Drucker, kendine ait gizli laboratuvarlarında insan klonlaması üzerine çalışmaktadır. Dr. Weir'ın başkanlığını yürüttüğü bu proje 3 adımda insan kopyalamayı başarılı kılabilmektedir.

Adam Gibson ise evliliğinde mutlu olan bir helikopter pilotu, ayrıca Double X Charter şirketinin de ortağıdır. Helikopter servisi veren bu şirketi, ortağı Hank ile birlikte yürütür. Drucker'ın Gibson'ı bir yolculuk için kiralaması üzerine ortalık karışır. Aynı gece evine dönen Gibson kendisinin yerine kopyasının geçtiğini görür ve artık klonları ile savaşmak zorunda kalacaktır.

Gönülçelen

Kanal : atv
Saat : 23:00
Levent'in nikah tarihi almasıyla işler iyice sarpa sarmıştır. Hasret, bir yolunu bulup, bu meseleyi artık çözmek ister. Ancak karşısında vazgeçmeye hiç niyeti olmayan biri vardır. Diğer yandan Murat ve Ceren'in de evleneceğini düşünmektedir. Hasret, Ceren'le buluşup bir plan kurar. Murat ise o sırada başka bir plan içindedir. Bir gelinlik mazağazasında yolları kesişir ve her şey birbirine girer. Hasret, Ceren'in yakasını kolay kolay bırakmaz ama ne yaparsa yapsın kendisini mutlu edecek sonuca ulaşamaz.

Bir gece Hasret, Murat'ı yakalayıp kendi ilişkilerine dair bir konuşma yapar. Ertesi sabah herkesi büyük bir telaş alır.

Kobra'nın muhtarlığa işi düşer. Her şeyin çok kolay olacağını zannederken Gülnaz, onun önüne taşları bir bir koyar. Ancak Kobra'nın da pes etmeye niyeti yoktur.

Adını Feriha Koydum

Kanal : Show TV
Saat : 20:00
Otelde gerilimli anlar yaşayan Feriha, ailesinden gelen haberle neye uğradığını şaşırır. Hastanede geçen gece, aile fertleri için kolay olmayacaktır. Zehra ve Feriha, olanlardan kendini sorumlu tutan Mehmet'e destek olmaya çalışır.

Babasının başına gelenlerden dolayı vicdan azabı çeken Mehmet, borçla ilgili Ünal'la konuşmak isteyince korumalardan dayak yer. Mehmet, yardımına koşan Emir'le de karşı karşıya gelir.

Öte yandan aşıklar, Feriha'nın kısıtlı özgürlüğü ve altında ezilmeye başladığı yalanlarının etkisiyle ilk aşk heyecanının tutukluğunu üzerlerinden atamaz. Emir, kalbinin ezberini bozan Feriha'yı ürkütmemek için ona bir şey belli etmemeye çalışsa da aşklarındaki bu tutukluğun içten içe sıkıntısını çeker.

Zehra, Mehmet için endişeliyken bir yandan da baba oğul arasındaki buzları eritmeye çalışır. Bu sırada başı sıkışan Gülfidan'a da yardım elini uzatır. Okulda ise hamile olduğunu öğrenen Günce'ye uzanan dostluk eli Feriha'dan başkasının değildir. Doğum günü gecesinden eli boş dönen Hande ise tam yenilgiyi kabul etmek üzereyken eline Feriha'yı zor durumda bırakacağı büyük bir koz geçer.

Feriha'yı beğenen Halil ve ailesi Rıza'yı ziyaret etmek ister. Rıza ve Zehra, basit bir geçmiş olsun ziyaretinin ötesinde olduğu belli olan bu ziyaret yüzünden ters düşer. Ne var ki, tam da misafirlerini ağırlarken çalan kapı, Zehra ve tüm aile için kötü bir sürprizin habercisi olur.

Hanımın Çiftliği

Kanal : Kanal D
Saat : 20:00
Fabrikadaki pamukların tamamen yandığını öğrenen Güllü deliye döner. Yangını kimin çıkarttığı ise henüz meçhuldur. Halide ardında iz bırakmamıştır. Yangın sonrası, Güllü tefeciye olan borcunu ödeyemediği için çiftlik basılır.

Diğer yandan Halide, Güllü ve Kemal'in bir araya gelmemeleri için elinden geleni yapmaktadır. Kemal'in çiftlikte olduğunu öğrendiğinde, onları zina suçuyla yakalatmak için çiftliğe bir baskın yapar. Bu olay Kemal ve Güllü üzerindeki baskıları arttırır.

Güllü'nün tefeciye olan borcunu ödemek için yapacağı tek bir şey vardır; fabrikadaki hisselerinin bir bölümünü satmak. Güllü'nün hisseleri satacağını öğrenen Halide, hisseleri ele geçirmek için bir plan yapar. Ancak zaferini kutlama fırsatı bulamayacaktır.

Çocuklar Duymasın

Kanal : atv
Saat : 20:00
Meltem, kendisi olmayınca Haluk'un evde tek başına hiçbir işi göremeyeceğini düşünmektedir. Haluk, Meltem ile bu konuda iddialaşır. Haluk'un ev işlerini yaparkenki mücadelesi ve Meltem'le inatlaşması birbirinden komik olaylara yol açar.

Tuna, Gönül'den Merve'ye bir gece bakmasını ister. Gönül, pek istekli olmasa da durumu kabul eder. Orçun ve Merve, bir araya gelince onları eğlendirmek hiç de kolay değildir.

Havuç, Damla'yla yakınlaşmak için taktikler geliştirir. Entelektüel görünme adına kitap okumaya karar verir. Kitapları okuma yerine özetlerini okuyan Havuç, kendisini bekleyen kötü sürprizden habersizdir.

Meto'nun işi çıkınca Berke kafede yalnız kalır. Mustafa Ali'ye iş arayan Gülfidan da Berke'den onu işe almasını ister. Mustafa Ali'yi işe alan Berke, hayatının hatasını yaptığını geç de olsa anlar.

Şükrü, Tayyar'ın pilavından para vermeden yiyemez. Tayyar, damadından da para alır. Bu duruma sinirlenen Şükrü, Tayyar'ı Zabıta Mesut'a ihbar eder. Arabasına el konulan Tayyar küplere biner.

Geniş Aile


Kanal : Star TV
Saat : 20:00
Katip, sonunda hapishaneden çıkar. Koyu Bilal ve Cevahir olayı hemen kutlama şölenine çevirirler. Ancak Katip Cevahir'den bir türlü haz etmez onu güvenilir bulmaz. Her ikisi de Zeynep'in abisinin gözüne girebilmek için yarışırlar. Üstelik Zeynep'e hayırlı bir kısmet aradığı haberi de çabuk duyulur. Okulda da gizli kahraman Civan Mert'in hayran kitlesi giderek artmaktadır.

Pırıl, Civan Mert'in Şoray olduğundan emindir bu durum onun da hoşuna gider ve söylentileri sahiplenir. Ancak Müdür yardımcılığında gözü olan Mürsel, Civan Mert'in kimliğini açığa çıkartmak için bir plan yapar. Bu durum hem Zekai hem de Şoray için büyük sürpriz olur. Katip'in gönlünü kazanmak için ailelerde devreye girer. Kuddusi ve Ekber de bu rekabete bulaşırlar. Kirişçioğlulların Katip için verdiği yemeğe Ekberler de gelince durum iyice kızışır. Üstelik Katip hem Koyu Bilal'in hem de Cevahir'in niyetini anlamıştır. Zeynep sonunda bir karar verir ancak abisinin bambaşka bir düşüncesi vardır.

Komedi Dükkanı

Kanal : Star TV
Saat : 22:30
Yönetmen bu hafta Arkadaşım'ı önce "Sürücü Adayı" yapıyor. Kaza yapan acemi sürücü adayı Arkadaşım, Yönetmen'in talepleriyle bildiği tüm ilk yardım yöntemlerini deniyor.

Seyircilerden yardım alan Arkadaşım, acaba bir hayat kurtarabilecek mi?

İkinci perde de ise, sahnede Karındeşen Jack var! Dergisini kurtarmak için azılı bir katile dönüşen Arkadaşım, hiç beklemediği durumlarla karşılaşıyor.

Azılı bir katil konusunda başarısız olan Türk usulü Karındeşen Jack, maktulleri karnıyarık yapıyor.
Her Pazartesi Beyoğlu Ses Tiyatrosu'nda gerçek tiyatro seyircisi ile gerçekleştirilen doğaçlama gösteri yeni bölümüyle Cuma gecesine kahkaha getiriyor!

Saba Tümer'le Bu Gece

Kanal : CNN Türk
Saat : 23:30
Harun Kolçak, yıllardır dillerden düşmeyen kült olmuş şarkılarını Bu Gece izleyicileri için seslendiriyor.

Müzikten sinemaya, tiyatrodan edebiyata ve siyaset dünyasına kadar birbirinden farklı konuklar, programda ağırlanıyor, gündemdeki ayrıntılar tartışılıyor.

Kahkaha dolu saatler, merak edilen sorular ve en güzel seslerden canlı performanslar, Bu Gece'de!

Beyaz Show

Kanal : Kanal D
Saat : 23:15
Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı Beyaz Show'a bu hafta; Orhan Kemal'in ölümsüz eserinden sinemaya uyarlanan 72. Koğuş filminin başrol oyuncuları konuk oluyor. Müzikteki başarısı kadar, oyunculukta sergilediği performansla da adından söz ettiren Yavuz Bingöl, Türkiye'nin starlarından Hülya Avşar, müthiş bir babanın müthiş oğlu Kerem Alışık, türkü üstadı Cengiz Özkan ve başarılı oyuncu Songül Öden, bu gece Beyaz'ın konukları...

Konukları, sohbeti, eğlencesi, esprisi, Ayşe Egesoy'un alternatif müzik listelerini oluşturuğu "Damar Damar Üstüne" köşesi, "Üniversitelilerle yarışma" bölümleri ve canlı yayın sürprizleriyle Beyaz Show bu haftada eğlendirmeye devam ediyor.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.