Haber365 Ana Sayfa » Medya » Çocuklar Duymasın'da Büyük Kriz!

Çocuklar Duymasın'da Büyük Kriz!

Çocuklar Duymasın'da Büyük Kriz!
06.10.2013 Pazar 10:21
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 21225 Defa Okunmuştur
"Çocuklar Duymasın" dizisinde taş fırın erkeği Haluk'un kızı Duygu karakterini oynayan Hayal Garip, diziden ayrıldı.
Murat Kahraman Özalp'le evli olan 25 yaşındaki genç oyuncu, hamile kalınca yapımcı Birol Güven yeni Duygu için oyuncu arayışına girdi. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın kızını oynayan Hayal Garip, hesapta olmayan hamilelik nedeniyle ekibi zor durumda bıraktı.

Bunun üzerine senaryo üzerinde değişikliklere giden Birol Güven, yeni bölümlerde Duygu'yu şimdilik Kuzey Irak'a gönderdi. Seyirci tarafından Duygu'nun geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken, Birol Güven karaktere uygun oyuncu için cast ajanslarının kapısını aşındırıyor.

Dizi ilk başladığı dönemde Duygu karakterine Ayşecan Tatari hayat vermişti. Yedi yıl aradan sonra yeniden seyirciyle buluşan dizinin yeni bölümlerinde Tatari okulu nedeniyle yer almamıştı. Onun yerine Hayal Garip oynamıştı. Hayal Garip'in de ayrılmasıyla 3'üncü bir oyuncu için dizinin kapıları aralandı.


Kaynak: AKŞAM İNTERNET SİTESİ
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  10.10.2013 12:28
  c.s.
  o kızcağızda da zaten yetenek yoktu ki
 • Misafir
  06.10.2013 15:00
  tatar ali
  mur boyu ayni dizi baska fikir üretmek yok ıyı de var sayalım dızı devam hamıle kaldı ıse ne olacak dızı de halıme rolun da olur bunu mu halk kabul etmeyecek zaten yenı bır sey yapamıyorlar aynı seyı sunuyorlar halka