Haber365 Ana Sayfa » Dünya » Çocuk Seks İşçilerinin Korkunç Kaderi (Galeri)

Çocuk Seks İşçilerinin Korkunç Kaderi (Galeri)

Çocuk Seks İşçilerinin Korkunç Kaderi (Galeri)
22.03.2012 Perşembe 08:47
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 24592 Defa Okunmuştur
Bangladeş'te küçük yaştaki kız çocuklarını zorla fuhuşa sürükleyen çeteler, çocukların hayatlarını bitiren ilaçlara yöneldiler.
Yüzleri ağır makyajlı ve daha çocukluktan yeni çıkmanın şaşkınlığını gözlerinde taşıyan dar bluzlar içindeki kızlar, uzun jüponlarıyla salınarak potansiyel müşterilerini, kirden dökülen demir saçlarla örtülü kulübelerine çağırıyor.

Gülücükleri yeterli olmayan gencecik kızlar, bu kez kendilerine öğretilen işveli el kol işaretlerine, göz süzmelere başvuruyor.

Her yaştan erkeğin uğrak yeri olan bu mekan, dünyanın en büyük Müslüman nüfusunu barından ülkelerinden Bangladeş'in başkenti Dakka'da. Dakka'nın banliyölerinden Kandapara'da yer alıyor. Bu genelevin yeri Tangail. Tangail'in labirenti andıran daracık sokakları erkeklerden geçilmiyor.

Yüzleri kemikli, çeneleri çıkık erkekler ise tercihlerini daha çok en sağlıklı ve gürbüz olan kızlardan yana kullanıyor. Bu yüzden genç kızlar, erkeklerin kas yapmak için kullandıkları anabolik steroidleri kullanarak müşterilerine daha dinç, daha sağlıklı ve daha gürbüz görünmeye çalışıyor.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan ve olgun genç bir kadın gibi görünen 17 yaşındaki Hashi, "Ben 10 yaşımda bu işte çalışmaya başladım. O zamanlar çok zayıftım. Sağlığım kötüydü. Güçsüzdüm. Ama şimdi steroidler sayesinde daha sağlıklı ve güçlüyüm" diyor. Tangail'de, çoğunun yaşı 12 ila 19 arasında değişen 900 seks işçisinden biri olan Hashi, "Şimdi günde 15 müşteriye hizmet edebiliyorum" diye konuşuyor.

Özellikle Oradexon isimli steroidi kullanan ve vizitesi 1 dolar olan seks işçileri, "Kutusu 180 doları bulan ilaçları almaya bizi madamlarımız zorluyor. İlaçları alınca iştahımız açılıyor. Daha dinç ve olgun görünüyoruz" diyorlar.

Uzmanlar steroid kullanımının uzun vadede kısırlığa, diyabete, yüksek kan basıncı, deri dökülmesi ve kronik başağrısına yol açtığını belirtiyor ve kullanılmamasını tavsiye ediyor.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  23.03.2012 18:27
  mülüman.
  böyle bir durum çok üzücü.hele de bir müslüman ülkede olması vahim.
 • Misafir
  22.03.2012 17:19
  vay be
  bir de en büyük müslüman ülkeymiş
 • Misafir
  22.03.2012 09:53
  ÇOCUK SEKS İŞÇİLERİ
  PARA KAZANMAK ADINA BU KADAR ÇİRKEFLEŞEN TÜM İNSANLARA VU BU DÜZENİN KURULMASINA VE AYRICA DEVAM EDEBİLMESİNE İMKAN TANIYAN, SUSPUS OLAN YÖNETİCİLERE LANET OLSUN. UMARIM CEZALARINI BU DÜNYADA ÇEKERLER