Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Çerkezköy'de Yumruklar Konuştu (Video)

Çerkezköy'de Yumruklar Konuştu (Video)

Çerkezköy'de Yumruklar Konuştu (Video)
18.09.2012 Salı 09:52
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2688 Defa Okunmuştur
Tekirdağ'ın Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ÇTSO) düzenlenen meclis toplantısına Genel Sekreter Selma Uğurlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Yılmaz'ın tartışması damga vurdu.
Sözlü tartışmaya Uğurlu’nun yeğeni de karışınca ortalık bir anda karıştı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgayı diğer yönetim kurulu üyeleri güçlükle ayırdı.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı, odanın meclis salonunda Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever başkanlığında toplandı. Toplantıda gelir ve giderler açıklandı ve müteşebbis heyeti belirlendi. Toplantının sonunda yönetim kurulu üyeleri, Genel Sekreter Selma Uğurlu’nun maaş farkları aldığının müfettiş raporuyla belirlendiğini iddia etti.

Bunun üzerine Uğurlu, yönetim kurulu üyesi Rahmi Yılmaz arasında tartışma çıktı. İkilinin yüksek sesle tartıştığını duyan odanın kapasite biriminde çalışan Selma Uğurlu’nun ablasının oğlu olan yeğeni Burak Cebeci, meclis salonuna geldi ve tartışmayı izledi. Tartışmada ses tonları iyice yükselince Burak Cebeci, Rahmi Yılmaz’a saldırdı.

Kardeşi Rahmi Yılmaz’a yapılan saldırıya sinirlenen Yönetim Kurulu Üyesi Salih Yılmaz’da Burak Cebeci’yi yumrukladı. Kavgayı Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever, Meclis Başkanı İsmail Akın, Meclis üyesi Süleyman Kozuva ve diğer meclis üyeleri kavgayı güçlükle ayırdı ve iki tarafı salonundan çıkarttı. Olay nedeniyle toplantı da yarım kaldı.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.