Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Cem Yılmaz'dan Levent Kırca'ya Sert Tepki

Cem Yılmaz'dan Levent Kırca'ya Sert Tepki

Cem Yılmaz'dan Levent Kırca'ya Sert Tepki
28.06.2013 Cuma 17:08
Bu Habere 24 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6725 Defa Okunmuştur
Gezi Parkı olaylarındaki tavırları sebebiyle Cem Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu bazı sanatçıları sert bir dille eleştiren Levent Kırca'ya ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan sert tepki geldi.
Levent Kırca, isim vererek Cem Yılmaz’ı eleştirmiş, "Lütfedip 2 tweet atan Cem Yılmaz, endişesinden, korkusundan öteki gün tweetleri sildi. Duydum ki ’Bizim artık çocuğumuz var’ diyormuş. Ulan bizim yok mu? Burada ölenler çocuk değil mi?

Biz çocuklarımızın çağdaş şekilde yaşaması için cumhuriyete sahip çıkıyoruz. Ne yapacaksak demokratik yollardan yapacağız" demişti. Bu açıklamaya Cem Yılmaz’dan cevap gecikmedi.

Ünlü komedyan ve oyuncu Cem Yılmaz, "İhtiyar seni ciddiyete davet ediyorum...Denginle eğlen ! Ben komedyenim...

Benim ne olduğumu biliyor olamazsın ! Ben bu mecrayı sizler gibi kullanmadığımı defalarca söyledim !

Ay sildi, ay yazdi, ay korktu, ay pıstı. Bunu artik bırakın kardeşler. Rica ederim" dedi.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  30.06.2013 21:06
  misafir
  ağzı bozuk sanatı sarhoşluk eline diline bakmayayan buna sanatçı diyorlar
 • Misafir
  29.06.2013 16:53
  TAŞ DEVRİNDEN KALMA BİRİ
  SAÇI SAKALI BIYIĞI AĞZININ İÇİNDE GEZEN TAŞ DEVRİ İNSANI. 21.YY. BİLE BİTMEK ÜZERE. NERDEYSE 22.YY'LA GİRECEĞİZ. MAĞARADAN ÇIK ARTIK. GÜNEŞİ GÖR. AYI GÖR. YILDILARI GÖR. HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ İNSANLARI VE İNSANLIĞI GÖR. SENİN HİTAP ETTİĞİN, SENİN AĞZINA BAKANLAR DA ANCAK SENİN KADAR ZAVALLILAR.
 • Misafir
  29.06.2013 16:04
  git
  cem yılmaz medyayı işgal etme o sanatcıdır levent abi sen yokken ovardı.bakma bukadar millet sana niye hayran anlamıyorum göz boyamadan başka bişey deilsin bizim milletinde gözü zaten kapalı ondan filmine gidiyor
 • Misafir
  29.06.2013 14:23
  çünkü sanatçı değil
  cem yılmaz sadece bir eğlendirici sanatcı denmez böylesine

  ayrıca bir kapitalist, zeki çocuk.

  nasıl kazandığını kendisinin de anlamadığı parasını koruma ihtiyacı duyması normaldir.
 • Misafir
  29.06.2013 14:06
  KORKMAKMI?TIRSMAKMI?
  CEM YILMAZ KORKTU LEVENT ABİMİZE BRAVO FALAN BU SÖZLER BOŞ SÖZLER DİYELİMKİ CEM YILMAZ KORKTU BU OLAYA HİÇ GİRMEDİ LEVENT ABİ BAŞROLDE OLAYLARI DESTEKLEDİ GEZİ PARKI PROTESTOSU FOSSS ÇIKINCA CESUR LENT ABİCİĞİMİZ BİRDEN ÇARK ETTİ VE AKP VE BAŞBAKANA ÖVGÜLER YAĞDIRMAYA BAŞLADI BU OLAYDA KORKUP HİÇ KARIŞMAMAKMI YOK OLAYA KARIŞIP SONRADAN TIRSMAKMI HANGİSİ DÜRÜSTCE DERSENİZ CEM YILMAZINKİ DAHA DÜRÜTCE.
 • Misafir
  29.06.2013 12:19
  korktu
  cem korktu levent abimizin lafıda çok doğru
 • Misafir
  29.06.2013 11:04
  anti revizyonist insan & toplum
  Gezi parkı olayları bahane Levent bey daha önce de sataşmıştı genç, yetenekli ve gerçek komedeyenlere. Çekememezlik mi var, yoksa bunlar nasıl yapıyorlar, ben neden yapamadım yıllarca? sorusu mu var? Sanatçı sanatçılığını yapsın politika değil, asker askerliğini politika değil, politikacı da politikasını yapsın ne hakimliğe, ne savcılığa, ne sanatçılığa nede başka bir şeye dönüşmesin. Herşey merkezi yönetilemez, her şey tekelden olmamalı. Bir kişi bütün rolleri üstlenmemeli... Levent KIRCA koltuk sevdalısı yaşlı politikacılar, kürsü işgal eden yaşlı akademisyenler gibi tahtını bırakmak istememektedir. Ama maalesef aldılar da haberi de var ama konduramıyor. Atatürk Gençler İstikbal Sizlerdedir demiştir ama maşallah şuan ki liderlerimiz büyüklerimiz değil bize istikbale umut beslemek, sindirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Atam inşallah görmüyorsundur bizleri, rezilliğimizi izlemiyorsundur inşallah... Sağcı solcu, A grup B grup diye birbirimizi yediğimizi, senin attığın temellere su döküp yavaşça çürütmeye başladığımızı ve senin attığın temellere bir tuğla koymak yerine, yerinde sayarak ileriye dönük yarım asırdır hiçbir şey yapmadığımızı hissetmiyorsundur inşallah... İlericiliği içerek açık giyinmekte bulan, dini de sadece "Allah razı olsun" diyerek kullanan bir toplum olduk atam... Sen ilericiydin, dindardın, halkçıydın, demokrattın dahası dünya liderlerinin dediği gibi BÜYÜK-tün. Sen ve senden önceki atalarımız,isimleri teker teker zikredemeyeceğim Osmanlı-Selçuklu-Hun-Göktürk-Uygur hepinizin ruhları şad olsun, Allah mekanınızı cennet etsin... Aciz torununuz...
 • Misafir
  29.06.2013 11:00
  ihtiyar.......?
  Boşver Cem kardeşim bunların sanatı bu yıllarca insanları uyuttular ama milletin gözü açıldı gerçekleri gördü.bunlarda işe yaramadıklarını görünce anti demokratik yollarla gündemde kalmaya çalışıyorlar ama çabaları boşa
 • Misafir
  29.06.2013 10:01
  helal osun cem yilmaza
  ne kadar olgun agirbasli konusmus. levent kirca aldigi haplarin etkisiyle ne yaptigini bilemiyor zavalli devrici
 • Misafir
  29.06.2013 09:36
  Haddini bil çaylak
  Korku dağları sardı ki Cem in paçaları tutuştu zenginiliği gider diye korktu sanatçı isen dik duracak çaylak