Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » "Cayır Cayır Yanmak İstedim"

"Cayır Cayır Yanmak İstedim"

"Cayır Cayır Yanmak İstedim"
12.12.2012 Çarşamba 12:39
Bu Habere 1 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2337 Defa Okunmuştur
Adana'da eşi tarafından sürekli darp ve tehdit edildiğini ileri sürerek kendisini yakan kadın konuştu.
Adana'da dini nikahlı eşi tarafından sürekli darp ve tehdit edildiğini ileri sürerek kendisini yakan Fatma Ç., "Sesimi kimseye duyuramadım. Bunun için kendimi cayır cayır yakmak istedim ama buna polisler izin vermedi" dedi.

Merkez Seyhan ilçesi D-400 karayolu üzerindeki Celal Bayarak Köprülü Kavşağı'nda eşi Abdurrazzak D.'nin (45) kendisine şiddet uyguladığı ve tehdit ettiğini ileri sürerek üzerine benzin döküp yakan Fatma Ç. (46), olaydan sonra Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Boğazında ve ellerinde yanık olan Fatma Ç., akşam saatlerinde taburcu edildi. Akşamı evinde kızı Sema Nur Ç. ile birlikte geçiren Fatma Ç., bu sabah pansuman yaptırmak için tekrar hastaneye geldi. Elinde ve boynunda şişlikler oluşan Fatma Ç., çok acı çektiğini söyledi.

4 çocuk annesi Fatma Ç., kızına ve kendisine koruma çıkarıldığını ancak 27 Kasım'da bittiğini belirterek, "Ben 20 yıldır bu adamla dini nikahlı olarak yaşadım. Daha önce İstanbul'da yaşıyorduk, oradayken beni sürekli dövüyordu. Daha sonra Adana'ya yerleştik, burada da beni tehdit etmeye başladı. Ben bir evde ev sahibine bakıp, karşılığında kira vermeden oturuyorum. Aynı zamanda bir bankada temizlik işlerine bakıp, çay dağıtıyorum. Ben buradan kazandığım paraları bankaya yatırdım. Kocam bu paraları istiyor. Sürekli beni tehdit edip paraları vermemi istiyor. Daha önce 5 bin lira para verdim kurtulamadım. Geçenlerde yine kapıya dayanıp kırıp para istedi. Ev sahibim bu nedenle beni evden çıkarmak istiyor. Ben ev arıyordum, eve yine geldi. Artık dayanamaz oldum. Kadın olduğum için gittiğim yerlerde bana inanmadılar. Sesimi kimseye duyuramadım. Bunun için kendimi cayır cayır yakmak istedim" diye konuştu.

Çakmağı çakıp kendini yaktığını ancak polislerin yanmasına izin vermeyip kendisini kurtardığını anlatan Fatma Ç., "O an kendimi yakmak istedim. Yanımda polisler vardı, beni sanırım onlar kurtardı. O an ölmek itiyordum ama şimdi kızım için yaşamak istiyorum. Polislere benim hayatımı kurtardığı için teşekkür ediyorum" dedi.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
  • Misafir
    12.12.2012 16:57
    misafir
    yazik:-( yeter artik kadinlarimizin cektikleri !!