Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Çağatay Ulusoy'un Bu Filmi Olay Olur

Çağatay Ulusoy'un Bu Filmi Olay Olur

Çağatay Ulusoy'un Bu Filmi Olay Olur
18.04.2013 Perşembe 11:31
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 6127 Defa Okunmuştur
Adını Feriha Koydum dizisinin güzel oyuncusu Hazal Kaya'nın partneri olan kimine göre bebek yüzlü, yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy; uyuşturucu operasyonundan sonra ilk kez görüntülendi.
Çağatay Ulusoy uyuşturucu operasyonu sonrası ilk kez kameralara yakalandı.

Kendisiyle aynı operasyonda gözaltına alınan Can Yurtsevdi ile yürüyüş yapan Ulusoy'un tanınmamak için şapka taktığı dikkat çekti.

25 Ocak'ta uyuşturucudan gözaltına alınan ve serbest kaldıktan sonra sırra kadem basan oyuncu Çağatay Ulusoy dün Yeniköy'de ortaya çıktı.

Yürüyüş yaparken görüntülenen Ulusoy'un tanınmamak için şapka takması dikkat çekti. Fotoğrafları çekilince ters yöne doğru yürümeye başlayan ünlü oyuncu muhabirlerin sorularına 'Tadım kaçtı, hiç keyfim yok.

Ben gidiyorum' diyerek karşılık verdi. 'Aşk Hikayesi' dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Ulusoy'a yapım şirketinin 'Dizi başlayana kadar ortalarda görünme' diye uyardığı konuşulmuştu.

Vatan'dan Umut Ünver'in haberine göre; fotoğrafları çekilince ters yöne doğru yürümeye başlayan ünlü oyuncu muhabirlerin sorularına "Tadım kaçtı, hiç keyfim yok. Ben gidiyorum" diyerek karşılık verdi.

"Aşk Hikayesi" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Ulusoy'a yapım şirketinin "Dizi başlayana kadar ortalarda görünme" diye uyardığı konuşulmuştu. Ulusoy başına gelen olay sonrası Bebek'teki evini boşaltıp Avcılar'a ailesinin yanına taşınmıştı.

KİLO ALDI

Zor günler geçiren Çağatay Ulusoy göz önünde olmamak için sırra kadem basmış ve uzun bir süre kimse tarafından görüntülenmemişti.

Geçtiğimiz gün görüntülenen Çağatay Ulusoy’un büyük değişimi gözlerden kaçmadı. Yeni imajı ve aldığı kilolar şaşkınlık yarattı.Çağatay Ulusoy İsmet İnönü rolüyle beyaz perdede,

Fısıltı gazetesi haberlerine göre Çağatay Ulusoy önümüzdeki yaz 2. sinema filmini çekecek.

Yakın tarihimizde Milli Mücadele yıllarında İstiklal Savaşı kahramanlarımızdan İsmet İnönü’ yü canlandıracakmış.

Bu aralar harıl harıl bu rol için çalışıyormuş. Haberlere göre biraz kilo alan, saç modelini değiştiren Çağatay bu tarihi rolde nasıl bir performans gösterecek merakla bekliyoruz.

Adını Feriha Koydum dizisin romantik jönü, bu sert tipli savaş kahramanı rolünde, kendisini gösterebilecek mi?

Bu benim merak ettiğim bir yönü. O zaman tam bir sanatçı olduğunu ispatlayacak. Anadolu Kartalları'nda havacı pilot üsteğmen Ahmet Onur olarak başarılıydı.

Şimdi Karacı kurmay albay İsmet paşa olarak izleyeceğiz.

Adını Feriha Koydum dizisindeki partneri Hazal Kaya'nın da yeni dizisi ve partneri belli oldu

İddiaya göre; Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze' programına katılan dizi doktoru Oya Doğan kulislerde dolaşan iddialara göre Hazal Kaya'nın 'Feyruz' dizisinde oynayacağını söyledi.

Oya Doğan konuk olduğu programda sürprizlere devam etti ve Hazal Kaya'nın partnerinin ise Murat Yıldırım olacağını belirtti.

Doğan'ın yaptığı açıklamalardan sonra henüz yapım şirketi ve Hazal Kaya'dan resmi bir açıklama gelmedi.

Hazal Kaya'nın hayranları bir süredir ekranda yer almayan ünlü oyuncunun yeni dizisini merakla bekliyor.

Genç yaşında hatırı sayılır bir servete kavuşan Kaya, annesiyle bir temizlik markasının reklamlarında da oynamıştı.


Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.