Haber365 Ana Sayfa » Siyaset » CHP'de Terör Konulu Gizli Toplantı

CHP'de Terör Konulu Gizli Toplantı

CHP'de Terör Konulu Gizli Toplantı
05.12.2012 Çarşamba 22:12
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 263 Defa Okunmuştur
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da bazı aydınlarla bir araya geldi. Terör sorununun görüşüldüğü toplantının 4.'üncü kez yapıldığı ve gizlilikle yürütüldüğü öğrenildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör sorununun çözümü için aydınlarla ve düşünce kuruluşlarının temsilcileri ile Ankara'daki bir otelde biraraya geldi.

Toplantıya, CHP MYK üyelerinden oluşan bir heyet de katıldı.

CHP'nin eski parti meclisi üyelerinden Ali Arif Özzeybek tarafından düzenlenen toplantının dördüncü kez gerçekleştiği ve daha önce İstanbul'da da toplantılar yapıldığı ancak söz konusu toplantıların büyük bir gizlilikle yürütüldüğü bildirildi.

Söz konusu toplantıya CHP'nin Kürt meselesindeki öne çıkan isimleri olan genel başkan yardımcıları Sezgin Tanrıkulu ve Gülseren Onanç gibi isimler davet edilmezken, toplantıda Haluk Koç ve Adnan Keskin gibi isimler hazır bulundu.

CHP toplantıları organize eden ali Arif Özzeybek bir dönem ANAP’da bir siyaset yapmış bir isim olarak tanınıyor.

Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  09.12.2012 15:14
  ZAHMET ETMESİNLER...
  Teröre destek olmasınlarda. Biz o aydınlarıda gördük açlık grevinde. Darbeleride beraber destekliyorlar, yok yok onlardan gelecek ALLAHTAN gelsin.
 • Misafir
  06.12.2012 11:19
  bir yolcu
  Teröre daha çok nasıl destek verebiliriz toplantısı yapmışlardır chp nin ve kılıçdaroğlunun kim ve ne olduğunu bilenler ne dediğimi anlamıştır.