Haber365 Ana Sayfa » Magazin » Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklamalar

Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklamalar

Bülent Ersoy'dan Çarpıcı Açıklamalar
30.12.2012 Pazar 19:47
Bu Habere 3 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2628 Defa Okunmuştur
Bülent Ersoy, 2012'nin son konserini verdiği Nossa Costa'da çarpıcı açıklamalar yaptı.
Sahneye kolları tüylü, pembe uzun bir elbiseyle çıkan Bülent Ersoy, kendisini dinlemeye gelenlere yine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sahne öncesi gazetecilerle bir araya gelen Ersoy, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Sözlerine yeni yılda birlik ve barış mesajları vererek başlayan Ersoy, "İnşallah 2013′ te iyilik olur, güzellikler olur, herkes dostluk kardeşlik içerisinde birbirlerine sarılır, tek vücut olurlar. Kardeşce, kavgasız, dövüşsüz, sevgi ve saygı unsurlarına dikkat ederek bağlı kalarak, hayırlı bir yıla adım atarız" dedi.

'ALLAH'IM BEN GÜNAHKARIM
!'

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ersoy, "En büyük yönetmen ne yazdıysa, bizler o rolü oynarız. Onun yazmış olduğu senaryoda bize rol verdiği müddetçe onu oynamaya çalışırız, ondan sonra da fani dünyadan ebediyete intikal ederiz. Hep şunu derim. Allah'ım sevdiğin kullarının yanında bana da yer ver. Ne olur affet beni. Ben günahkarım, biliyorum ama beni affet kurban olduğum Allah'ım derim " diye konuşunca duygusal anlar yaşadı.

Yılbaşında Kıbrıs Salamis Otel' de sahne alacak olan Ersoy, "Yılbaşlarında eğlenen bir insan değilimdir. Bu yılbaşında çalışıyorum. Çalışmasam da oldum olası yeni yıla dua ile girerim. Çünkü o yılın hayırlara vesile olması adına Allahım' a elimi açar dilenirim. Çünkü ondan başka dilenilecek bir kapı yok. İsterim. Yalnız kendime değil, cümle Müslüman alemine, kardeşlerimize isterim." diye konuştu.

GÜLBEN ERGEN YATIR ARKADAŞIM OLUR

Yılbaşlarında sahne aldığı zamanlarda yeni yıla girerken özellikle yalnız kalmak istediğini belirten Diva, "Saat 12′yi geçtikten sonra kendimle baş başa kalmak isterim. Hiç kimseyi yanımda istemem. Allahım'dan özürlerimi dilerim. Nefes aldığımız her an, her saniye, her dakika günah işliyoruz. Allah affetsin diye dua ederim ve o şekilde yeni yıla girerim." dedi. Yılbaşlarında çalışmadığı zamanlarda ise yatırları, camileri dolaştığını ifade eden Ersoy, espri yaparak "Bir yatır arkadaşım da Gülben Ergen'dir. Onla da hep karşılaşırım. Aziz Mahmud Hüdayi' de Mahmut Baba' da falan karşılaşırım" diye konuştu.
Advertorial
Anahtar Kelimeler
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  31.12.2012 09:43
  EMİR
  Vallahi en iyisini yapıyor Bülent Ersoy.Tebrik ederim.Artık gercekleri grmek gerek bu dünya fani ebedi olmadığı kesin.Ebedi hayat öbür dünyadır ahirette başlar ve biran önce tövbe etmeliyiz.
 • Misafir
  31.12.2012 02:41
  med
  yeni mı farkına varmıs gun aydın
 • Misafir
  30.12.2012 21:46
  KENDİNE YAZIK ETME
  CENABI MEVLA İNSANA TÖVBE KAPISINI SON NEFESİNE KADAR AÇIK TUTUYOR KULUM BELKİ HATALARINDAN DÖNER TÖVBE EDER SİZ DAHA NE BEKLİYORSUNUZ? ÖLÜMÜN SAATİ BİLİNMEZ HER AN GELEBİLİR.BIRAKIN ARTIK SANATMIŞ BOŞ İŞLER ALLAHIN HARAM KILDIĞI ŞEYLER BUNLAR.ALAHIN HİDAYETİ SİZİN ÜZERİNİZE.OLSUN.AMİN.