Haber365 Ana Sayfa » Magazin » 'Bülent Ersoy Önce Kocasının Ağabeyiyle Flört Etti' (Video)

'Bülent Ersoy Önce Kocasının Ağabeyiyle Flört Etti' (Video)

'Bülent Ersoy Önce Kocasının Ağabeyiyle Flört Etti' (Video)
07.09.2011 Çarşamba 10:31
Bu Habere 5 Yorum Yapıldı
Bu Haber 12135 Defa Okunmuştur
Diva'nın arkadaşı Eylül Metin: "Bülent Ersoy önce Berk'in ağabeyiyle flört etti. Berk'in annesi bu ilişkiye bir ev ve bir araba karşılığında onay verdi."
Kendisinden 37 yaş küçük İzmirli sevgilisi Berk Yılmaz tarafından aldatılma haberleri ile gündeme gelen Bülent Ersoy’la ilgili şok bir iddia ortaya atıldı.

59 yaşındaki Ersoy’un sık sık İzmir’de sahneye çıktığı mekana sevgilisi ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz ile gittiği şarkıcı arkadaşı Eylül Metin “Bülent önce 1 yıl Berk’in ağabeyiyle flört etti. Daha sonra da Berk’in annesi Şehnaz kendine 1 ev ve oğluna da spor araba karşılığında bu ilişkiye onay verdi” dedi.

‘İlişki çok sağlıklı değildi’

Bülent Ersoy’un yakın arkadaşı Oya Aydoğan, dün sabah Beyaz TV’de Emel Müftüoğlu ile beraber sunduğu “Şekerli Kahve” programında “Bülent ile konuştum.O kadar üzgünüm ki” yorumunu yaptı.

Ardından telefona Ersoy’un ilişkisine başından beri tanıklık ettiğini belirten şarkıcı Eylül Metin’i bağladı. Metin de “Böyle bir şeyin olacağını tahmin ediyordum. Bu ilişki çok sağlıklı değildi. Bu yüzden bana sürpriz olmadı. Bülent, Berk’e aşık olduğunda çocuk annesine ilişkinin olamayacağını defalarca söyledi. Hatta Bülent Ersoy İzmir’e geldiği zaman çocuk evi terk ediyordu” dedi.

‘Berk bir yerde pes etti’
Metin sözlerini şöyle sürdürdü: “Sahne aldığım dükkana Berk’le geldiklerinde de ben bu el ele göz göze oturup bana ‘Birbirimizi seviyoruz, aşığız’ mesajı vererek gövde gösterisi yapıyordu. Başkalarına anlatacağımı biliyordu.”

Abisiyle flörtten sonra Berk’in gündeme geldiğini söyleyen Metin, şöyle konuştu: “Berk bir yerde pes etti. Annesinin beklentisi vardı. Bu da evdeki buzdolabı, televizyon ya da çamaşır makinası değildi. Annesi çok açık ve alenen ‘Ben bir ev ve oğluma da spor araba istiyorum’ dedi. Çocuğa da ‘Eğer sen yakınlık ve rıza gösterirsen sana spor araba alacak’ deyip çocuğu kendi saflarına çektiler”.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  07.09.2011 21:16
  yıldız
  dünyalarıda verseler insan evladına böyle bişi yapar mı yaaaaa
 • Misafir
  07.09.2011 17:23
  a aaaa!!
  anneye bak ya! yuh! canım oğlunu satmış evle arabaya.. çocuğu zorla ikna etmişler.. nasıl bi manyaklık yaa .. çocuk da nası kabul ettiyse .s kesin annesi sütümü helal etmem ölümü gör falan bişiler demiştir.. yoksa ben erkek olsam ölsemde sevgili değil arkadaş bile olmam bu bülent ersoyla!
 • Misafir
  07.09.2011 14:54
  ...
  belkide ilkkez erkekligimden utandım
 • Misafir
  07.09.2011 13:56
  sss
  cocuk annesi onu eve arabaya sattiysa onu niye kabul ediyor dini imani para olmus milletin ne kadar serefli bir davranis hayran kaldim cocugun annesinede bülent ersoyada ya senle kim ciddi bir iliski düsünür ya yasina göre birini bul ne parayla yaninda gencecik cocuklari gezdiriyorsun utanir insan be onur gurur kalmamis
 • Misafir
  07.09.2011 11:00
  Erkekliğinizden utanın
  Erkekliğinizden utanın, bırakın şu bülent hanımı kendi haline, şöyle bir etrafınıza dönüp bir bakın,Hiçmi bir kız yok bülent hanımın geçecek yerine.