Haber365 Ana Sayfa » Yaşam » Biri Terastan Atladı, Biri Kendini Astı (Galeri)

Biri Terastan Atladı, Biri Kendini Astı (Galeri)

Biri Terastan Atladı, Biri Kendini Astı (Galeri)
13.10.2011 Perşembe 08:26
Bu Habere 0 Yorum Yapıldı
Bu Haber 2676 Defa Okunmuştur
Denizli'de, Devlet Hastanesi karşısında faaliyet gösteren Sıhhat Eczanesi'nin sahibi Nur Okkuşçu bir alışveriş merkezinin terasından atlayarak, lise son sınıf öğrencisi Salih Uzunbunar ise kaldığı evde bileklerini kesip, kendini iple tavana asarak yaşamlarına son verdi.
Sıhhat Eczanesi’nin sahibi olan 20 yıllık eczacı 43 yaşındaki Nur Okkuşçu, bugün saat 16.00 sıralarında alışveriş için gittiği Yenişehir Semti'ndeki Teraspark Alışveriş Merkezi’nin terasındaki kafeteryadan atladı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında biranda kendini 25 metreden boşluğa bırakan 2 çocuk annesi Okkuşçu, beton zemine çakılarak olay yerinde yaşamını yitirdi. Nur Okkuşçu’nun yakınları olaydan sonra sinir krizi geçirdi. Daha önce de intihara teşebbüs ettiği ve bazı psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Okkuşçu’nun cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

İkinci intihar olayı ise aynı saatlerde Kuşpınar Mahallesi’nde meydana geldi. Tavas’a bağlı Kızılcabölük Beldesi’ndeki Hanife Ahmet Paralı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Salih Uzunbunar, arkadaşlarıyla kaldığı Denizli, Kuşpınar Mahallesi’ndeki evde bileklerini kesip, kendini tavandaki kancaya bağladığı iple astı. Denizli’deki bir tekstil firmasında haftada 3 gün staj yaptığı öğrenilen Uzunbunar’ın cesedini ev arkadaşı Ümit İnamlıca buldu. Uzunbunar’ın cesedi, polis ve savcının incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Polis, iki intihar olayıyla ilgili soruşturmanın da sürdüğünü bildirdi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.