Haber365 Ana Sayfa » Gündem » 'Bikinili Kadınlar Var Gitmeyin'

'Bikinili Kadınlar Var Gitmeyin'

'Bikinili Kadınlar Var Gitmeyin'
26.11.2013 Salı 09:25
Bu Habere 2 Yorum Yapıldı
Bu Haber 1890 Defa Okunmuştur
CHP'li Ramis Topal, Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, okul öncesi öğrencilerin ücretsiz biletle gönderileceği sirk gösterisi için 'bikinili kadınlar var, gitmeyin' uyarısı yaptığını iddia etti.
CHP Amasya milletvekili Ramis Topal, Amasya’da geçtiğimiz hafta velilere telefon ve sms yoluyla ulaşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin okul öncesi çocukların gideceği bir sirk gösterisi için “Gitmenizi uygun görmüyoruz, gösterideki kadınlar tayt ve bikini giyiyor” uyarısında bulunduğunu ileri sürdü.

Topal, Bakanı Nabi Avcı’nın yanıtlaması istemiyle sunduğu soru önergesinde, “Özel bir sirk geçtiğimiz pazar günü Amasya’da bir gösteri düzenlemiştir.

Bu gösteri için Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü okul yönetimlerine okul öncesi öğrencilerinin faydalanması için ücretsiz bilet dağıtmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü okullardan bu biletlerin toplatılmasını istemiş ancak ailelere dağıtılan biletlerin toplatılamaması üzerine velilere telefon ve mesaj yolu ile iletişime geçerek bu gösterinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygun görülmediği mesajı iletilmiştir” iddiasını dile getirdi.
Advertorial
Bu Habere Oy Verin
Bu Haber Oylanmadı. İlk Siz Oy Kullanın.
Bu Habere Yorum Ekle
 • Misafir
  27.11.2013 10:07
  NE VAR BUNDA
  Adam gayet güzel söylemiş, sanki kötü bir şey yapmış gibi çıkmış bir de bundan şikayet ediyor. Bu cehepe liler dine her zaman uzak oldular, hala da uzaklar.. Dine uzak olan ateşe yakın olur.
 • Misafir
  26.11.2013 09:52
  İl MEM de lider yok
  İl milli eğitim müdürünün dirayetsizliği görülmektedir. Biri bilet dağıt demiş; dağıtmış. Başka biri, geri toplat demiş; toplatmaya kalkışmış fakat becerememiştir.